В той день я вnустила молоду цurанку в свій будuнок, і навіть не nідозрювала, що вона зробить з моєю донькою

В молодості мені зовсім нелегко доводилося. Ми жили не в самому кращому районі, і грошей у родині постійно не вистачало. Але ми намагалися не втрачати оптимізм і радіти тому, що маємо. Одного разу на моєму порозі з’явилася циганка з дитиною.

В нашій окрузі особистості і більш дивні водилися, тому я зовсім не здивувалася. -Вибачте, у вас не знайдеться який-небудь одяг для мого сина? — запитала жінка. -Знайдеться, я думаю, моя дочка старшого віку вашого, багато всього переросла. Ви заходьте, а я пошукаю.

Я жінку впустила всередину. Вона усміхнулася: -І не боїшся, що то вкраду? -А у нас нема чого красти. Найдорожче тут — дочка. Потім немовля на руках жінки вирвав, і я запропонувала спокутувати його. Ми зайнялися цією справою. А потім я знайшла для неї два великих пакета одягу.

Жінка була мені дуже вдячна. -Як мені вас подякувати? Ви навіть не уявляєте, як багато для мене зробили! — сказала вона. -Все нормально, нам нічого не потрібно. Тут вона підійшла до ліжечка моєї дочки і щось прошепотіла, а потім повернулася до мене.

-Вона буде дуже щасливою дівчиною! Я вірю, що в той день циганка як-то доньку зачарувала, бо доля у неї склалася дуже щаслива. У Каті ніколи не було труднощів у житті, незабаром після цих подій у нас навіть в родині матеріальне становище налагодилося. Вже сім років дочка щасливо заміжня, у неї дві дочки, вона дуже щаслива.

КІНЕЦЬ.