Увійшовши в будинок свекрухи, я мало не зомліла. Те, що там діялося, я ще довго не зможу забути

 

Коли ми з чоловіком ще були на стадії початку стосунків, він покликав мене в гості до його мами. Сам він на той момент вже мешкав окремо. Я вбралася, підготувалася і прийшла в гості, тільки ось була розча рована. Мама у чоловіка – гарна жінка, привітна. Подружками ми так і не стали, але й не били друг друга.

Про блема полягала в її страաенно бру дній квартирі. Це просто сви нарник якийсь. Я того дня була в білих шкарпетках; після візиту довелося їх викинути. Мало того, що підлога була брудною, так усе навколо було якимось липким і rидким. Посуд весь у нальоті, і таке почуття, що вона її просто під краном тримала. Були видно сліди від чаю та кави на чашках. Усі столові прилади були жирними. Диван та крісла якісь засалені.

Я думала, що може мій чоловік теж такий самий у побуті. Але пронесло, бо в нього вдома завжди було чисто, навіть пахло чимось смачним. А забирався у своїй квартирі він сам. Ми ніколи не розмовляли з чоловіком про його маму і про те, як вона веде своє господарство. Але мені було гидко навіть після того одного разу.

Після народ ження дитини свекруха сама приходила до нас у гості. Я знайшла чудову відмазку, що дитина маленька, тому ми намагаємося по гостям часто не ходити. Коли дитина підросла, то мої батьки стали часто забирати її до себе на вихідні, щоб у мене з чоловіком з’явився час для спільного відпочинку. Нещодавно і свекруха заявила, що хоче онука у вихідні забирати до себе додому.

Мені від однієї цієї думки стає поrано. Я не можу уявити, щоб мій син повзав цими липкими статями, щось тягнув собі в рот. Або щоб він їв із тих бру дних тарілок. Я думаю почати розмову із чоловіком. Може буде краще, якщо його мати буде залишатися з онуком у нас вдома, поки ми з чоловіком гуляємо. Але якщо чоловік спитає причину, мені якось незручно говорити правду. Звичайно, нікому не хочеться чути, що його мама — нечупара.

Але я не розумію: невже сам чоловік цього не помічає. При тому, що мій чоловік дуже любить лад у всьому. У нього в шафі речі складені акуратніше, ніж у мене. Він завжди миє посуд після вечері, терпіти не може брудні тарілки у раковині. І як у такої жінки, як моя свекруха, міг вирости такий охайний син?

КІНЕЦЬ.