Наталя чекала дзвінка від своїх дітей, коли їй прийшов дзвінок з незнайомого номера. Жінка ще не знала, що ця мить буде переломною

 

Кожен день Наталя снідала перед роботою. Сніданок був головною і невіддільною частиною її життя. У неї були чоловік і діти, але місяць тому вони пішли від неї. Тому вона була в повній самоті. Під час сніданку їй подзвонили. Вона зраділа, подумавши, що, можливо, дзвонять її діти.

Номер, який вона побачила, був їй незнайомий. Наташа взяла трубку і почула дитячий голос. Дитина думала, що подзвонив Богу. Наташі здалося, що він жартує і хотіла кинути трубку. Хлопчик почав nлакати, а вона не любила, коли діти nлакали.

Хлопчик сказав, що залишився без бабусі. Бабусю забрали небеса, і він хотів би поговорити з Богом. Наташі стала шкода хлопчика і сказала, щоб він не переживав, так як бабуся знаходиться в хорошому місці. Мама хлопчика сказав йому, що бабуся знаходиться з Богом, тому він хотів дещо запитати у неї.

Наташі було цікаво, що ж він хотів запитати. Але хлопчик відмовлявся говорити їй. Раптом, після тиші, він почав розповідати, що бабуся щонеділі пекла щасливі пироги.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩