Бабуся залишила Каті в місті двокімнатну квартиру. Однак коли дівчина туди в’їхала, виявилося, що в ній вже є меաканець.

 

Після того, як моя бабуся піաла з жит тя, вона лишила мені свою квартиру. Ми з батьками жили в селі, і я хотіла продати цю квартиру та зробити у нас у будинку гарний ремонт. Але батьки мені порадили не продавати квартиру, а переїхати до міста, знайти роботу, влаштувати своє життя.

Я з ними погодилася та переїхала. Але коли я приїхала до бабусі додому, на мене чекав сюрприз. Виявляється, бабуся здавала одну кімнату студенту. Коли я попросила його з’їхати з моєї квартири, він показав договір, який вони уклали з бабусею.

Згідно з договором, він мав право жити у квартирі ще півроку. У протилежному випадку я мала сплатити йому неустойку. А грошей у мене на той час не було. Мені нічого не лишалося, як жити з ним в одному будинку. Він поводився дуже поrано, постійно кликав до себе друзів і влаштовував вечірки.

Мені він абсолютно не подобався. Я довго думала, як позбутися його. Мені подруга порадила знайти собі хлопця, щоб той поговорив із ним, як чоловік із чоловіком. Так як я в клуби не ходила, мені довелося знайомитись з хлопцем з інтернету.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩