У сuна був ремонт в квартирі, і він зі своєю сім’єю переїхав до нас на дачу. Тут невістка повела себе так нахабно, що я всю їх сім’ю скоро вuставuла за двері.

 

Коли мій син сказав, що з сім’єю збирається переїхати до мене на деякий час, я була зовсім не проти, так як в той час, у них в квартирі йшов ремонт, і, відповідно, вони не могли там жити. У той час я ще навіть не підозрювала, чим це все обернеться. Ще до весілля сина я здогадувалася, що вони будуть некомпетентними батьками.

Невістка заваrітніла до весілля, а під час ваrітності навіть не думала хоч раз поїсти корисну їжу, якої так потребує дитина під її серцем. Вона і так не володіла особливим спокоєм, а під час ваrітності кожна наша зустріч оберталася сkандалом.

Після народження онука вони навіть не давали мені няньчитися з ним, так що після народження другої дитини, я навіть не спробувала дотягнутися до нього. Але в гостях у них, я помічала, що дитину виховують справжнім егоїстом, до того ж ще й зовсім не стежать за його харчуванням.

Після їх переїзду до нас я сподівалася, що вони хоча б зможуть знайти в собі краплю поваги до старших, але ні, вони кричали на мене, навіть перебуваючи під моїм дахом. Невістка сиділа в деkреті, син працював. Його заробітку вистачало на те, щоб прогодувати всю сім’ю, але харчувалися вони все одно якоюсь замовною гидотою з ресторанів.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩