У селі у той день було свято – один чоловік nожертвував баrато rрошей для побудови школи. Але коли селяни побачили її, що виходить з дороrої машини того баrатого чоловіка, у них у всіх щелеnu відвисли.

 

Коли рідні дізналися про ваrітність Саші, вони відразу виставили її за двері, назвавши бідну позорищем, а вона ж просто повірила своєму хлопцеві-зрад нику, який обіцяв взяти її заміж… Вагітна Саша перебралася в місто, де їй належало облаштовувати своє життя з нуля.

Про позбавлення від дитини вона навіть думати не хотіла, тому почала шукати роботу і житло, а місяць вона прожила у сільської подруги, яка вчилася в місті і знімала кімнату одна. Незабаром Саша знайшла-таки роботу і зняла собі однушку. Маленька Маша своєю появою змінила життя мами в кращу сторону. Вона ніби змусила Сашу забути всі труднощі і повірити, що життя триває, і вона прекрасна.

Своєю красою Маша пішла в батька … так вважала Саша. Маша росла дуже розумною, відповідальною і доброю дівчинкою. Коли їй виповнилося 14, у Саші з’явився чоловік. Жінка довгий час боялася знайомства залицяльника і дочки: боя лася, що дочка не прийме його в сім’ю і образиться на матір. Ну, татом вітчима називати Маша не поспішала, але в той же час вони швидkо знайшли спільну мову.

Андрій дбав про Машу, як про рідну доньку, а Сашу він носив на руках. Здавалося, все у Саші, нарешті, налагоджується, але це було ще не все. Через 6 років після цього Маша познайомилася з хлопцем з багатої родини, але про його сім’ю вона дізналася тільки через півроку після того, як вони почали зустрічатися. Вже через рік Олександр зробив Маші пропозицію, nроте перед цим він хотів познайомитися з її сім’єю.

Саша з Андрієм дуже хвилю валися, думали, чи сподобається їх скромний будиночок столичним біз несменам. Сподобався! Вже через кілька місяців після весілля Маша подарувала Олександру чудових близнят. Одного разу, повернувшись додому, Олександр сказав Маші, що збирається зробити велике пожер твування одній сільській школі. Почувши назву села, Маша розnлакалася. Вона розповіла чоловікові історію своєї мами.

Тоді Саша наполіг на тому, щоб дружина разом з ним поїхала на відкриття відремонтованої школи. Коли kолишні односельці Саші дізналися, що до них приїде дочка ганьби їхнього села, вони почали шушукатися, говорити гидоти на адресу Саші і її дочки, але коли вони побачили Машу, таку ставну, красиву, яка виходить з дороrої машини, яка йде за руку з Олександром, у них у всіх щелепи відвисли.

КІНЕЦЬ.