Подруга поїхала в інше місто і попросила стежuтu за її мамою, nринести її продукти і лікu. Коли одного разу я зайшла в її будинок, від побаченого я сkам’яніла.

 

Ми з Ксюшею знайомі з першого курсу університету. Відразу здружилися, тому що обидві була відмінницями і не любили галасливі компанії. Ми допомагали один одному з доповідями, разом готувалися до сесій. Про себе Ксюша розповідала дуже мало, але я знала, що вона з неблагополучної сім’ї.

Після закінчення університету у Ксюші не стало батька. За офіційною версією через отруєння, і тільки потім я дізналася, що виявляється він разом з її матір’ю сильно випивали. Я відразу знайшла собі хорошу роботу, а ось Ксюші довелося постаратися. Вона бігала від однієї компанії в іншу, так ще встигала лікувати матір, щоб та слідом за батьком на той світ не пішла. Коли Ксюші вдалося трохи привести матір в порядок, вона повідомила, що знайшла просто ідеальне місце для роботи, тільки в іншому місті.

Ксюша попросила мене доглянути за її матір’ю, поки та облаштується на новому місці. Я не відмовила. Я думала, що все пройде легко. Адже мені потрібно було заїжджати до мами Ксюші пару раз в тиждень, щоб привозити продукти і ліки, а раз на місяць платити комуналку. Віддавати гроші мамі Ксюші було небезпечно, не те вона могла б зірватися. Але ось минуло два тижні, як подруга поїхала, і її мати загуляла.

Я прийшла до неї додому, а у неї там купа незрозумілих людей в нетверезому стані, сама господиня будинку спала безпробудним сном на підлозі кухні. Я вигнала всіх з дому, стала провітрювати кімнати, тому що запах стояв жахливий. Мені довелося пробути у Ксюшиної мами два дні, щоб привести в порядок людину.

Я думала, що ці дні тривали вічність. Мені доводилося не давати жінці вийти з дому, щоб вона не побігла за пляшкою, її постійно нудило, а я все прибирала. Так ще вона закочувала мені то істерики, то скандали, щоб я її випустила в магазин. Я мучилася так ще тиждень, поки Ксюша не приїхала в місто. Зараз вона знову попросила доглянути за матір’ю, каже, що вже підшукала квартиру для знімання, щоб переїхати.

Після переїзду, вона обіцяє забрати маму з собою. Я розумію, що це великий шанс для подруги. Але і я втомилася вже витрачати свій час на те, щоб бігати за чужою для мене жінкою і підтирати її слюні. Напевно, мені належить ще незрозуміло скільки днів провести в пеклі Ксюшиної мами.

Джерело