Кожен день в один і той же час мати закривалася в кімнаті, а дітям вхід був забор0нений. Одного разу діти не витримали і, відкривши двері, скам’яніли.

 

В одної єврейській сім’ї було 4 дітей, які 24 години на день репетували і виносили мізки своїй мамі. Бідна займалася ними одна, адже чоловік весь час перебував на роботі. Одного разу, втомившись від всього, вона вирушила до равина, дізнатися, що вона може робити і як змінити її життя.

Равин тоді дав їй кілька порад, і жінка повернулася додому вже не такою, якою виходила.

З тих пір молода багатодітна мама кожен день по поверненню додому з ринку закривалася в кімнаті на годину, а потім виходила радісна…

Одного разу діти не витримали і вирішили запитати маму, як вона так змінилася, що так на неї вплинуло. Мати сказала, щоб ті завітали до неї в кімнату, коли вона наступного разу закриється, хоча це їм було заборонено.

На наступний день мати так само повернулася і закрилася у кімнаті. Діти відразу завалилися до неї в кімнату і побачили… Вони побачили, як їх мама сидить на ліжку, їсть плитку шоколаду і дивиться у вікно.

– Мамо, що ти робиш, — запитав старший дитина. – Я, синочку, вчуся бути хорошою мамою. Ви запитаєте в чому сенс цієї історії, а сенс ось у чому: якщо ви хочете ощасливити людей, починайте з себе. Щаслива мама – щаслива сім’я.

Джерело