У селі було nроблемu з водою, а n’ятuрічна Міла вuрішuла цю nроблему. Коли бабуся дізналася від тракторuста як її це вдалося, вона ще довго сміялася.

У селі було проблеми з водою, а п’ятирічна Міла вирішила цю nроблему. Коли бабуся дізналася від тракториста як її це вдалося, вона ще довго сміялася.

У моєї сусідки був син, який вирішив одружитися вдруге. У дружини була дочка від першого шлюбу. Дівчинку звали Міла і їй було п’ять років. Вона була дуже милою і ніжною особою. Син привіз Мілу до бабусі на цілий тиждень.

Мама дівчинки попередила, що з милою буде непросто, і що вона в перший раз приїжджає в село. Від носини між свекрухою і невісткою були дуже міцними і свекруха полюбила нову людину в їхньому житті. Бабуся дала дівчинці порожнє відро і відправила на колонку. Дівчинка з подивом дивилася на бабусю : вона ж знала, що вода з крана тече.

Кран, звичайно, у бабусі був, але води не було цілий тиждень. Саме тому дівчинка повин на була вмиватися в бочці з хробаками. Дівчинка вирішила все-таки сходити за водою. Довго її не було. Повернулася вся втомлена і брудна. Вона не знала, як включити колонку, і один дядько доnоміг їй з цим.

Ця вода була для вмивання. Тепер потрібна була вода для приготування вечері. Подивившись на бочку з хробаками, вона вирішила ще раз сходити за водою. Мілі було цікаво, чому ніхто не ремонтує водопровід.

Як будуть люди без води-то жити? Вона запитала, до кого треба звернутися для ремонту водопроводу, і бабуся сказала, що цими питаннями займається чоловік з сусіднього будинку. Міла попросила номер будинку і пішла вирішувати цю nроблему. Її вже не було дві години, і бабуся вирішила піти за нею.

Мати мужика назвала цю маленьку дівчинку хуліганкою. Бабуся вийшла з їхнього будинку і побачила трактор. Поруч з водієм сиділа Мила. Виявляється, дівчинка пригрозила тим , що буде всім тут колеса протикати, поки він не вирішить nроблему з водопроводом. Ось так і Міла вирішила цю nроблему.

Джерело