Марія не nослухала батьків та вuйшла заміж за 50-річноrо Олега. Але дівчuна навіть не уявляла як складеться її жuття через 15 років

 

Коли Марія показала батькам свого нареченого, батько схопився за серце, а мати впустила вазу, яку тримала у руці. Наречений двадцяти п’ятирічної дівчини був на двадцять п’ять років старшим. Він був молодший за її батька на п’ять років.

Батьки кілька тижнів відмовляли її від такого шлюбу: -Марія, ти ж молода та красива. Поясни мені, що ти в ньому знайшла? Я обов’язково запідозрила б тут меркантильний підтекст, але в Олега середній достаток. -Мамо, я просто люблю його.

Нашим почуттям не завада різниця у віці. Він надійний, старанний та добрий! Батьки зневірилися вплинути на дівчину і махнули рукою. Олег та Марія одружилися. У цьому шлюбі вона була по-справжньому щаслива, хоч і дуже змінилася. Марія перестала спілкуватися з друзями, вся поринула у стосунки.

Олег переживав, що через нього Марія ізолювалася від навколишнього світу. Батьки теж переживали, спостерігаючи за змінами доньки. Вона перестала за собою стежити, змарніла вся, почала одягатися по-дорослому, що додавало їй віку.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩