Начальнuк nовідомuв їй, що вона звільнена з роботu. Вона не розуміла nричину, адже так старан но працювала. Потім стало ясно, що nрuчина звільнення її краса.

 

Моя колега наполегливо працювала, щоб досягти всіх висот. Вона випустила статтю, над якою працювала цілий місяць. У цей день начальник запросив її до себе і, глибоко зітхнувши, не зміг зронити ні слова. Вона подумала, що начальнику не сподобалося її наукова стаття.

Але начальник був упевнений, що вона отримає премію за свою наукову статтю. Тоді в чому справа?

Їй стало не по собі, вона почала себе nогано почувати. Начальник взяв себе в руки і оголосив, що звільняє її. Але за що? Вона не знала, через що її можна було звільняти, адже вона так старанно працювала. Причина звільнення полягала в тому, що весь колектив був заkоханий в неї.

Всі чоловіки сходили по ній з розуму. Навіть літній колега був готовий роз лучитися з дружиною — через безмірну любов до неї. Невже причина звільнення була тільки в цьому?

Вона нічого не розуміла. Адже була не вин на, що наро дилася красивою. Природа обдарувала її всіма кращими якостями. Тому вона всіх і зачарувала своєю красою. Одружені чоловіки боролися через неї. Можливо, через те, що настала весна. Можливо, у деяких-весняне загострення.

Вона погодилася, що винна. Не помічала, що в неї всі були закохані, тому що була занурена повністю в роботу і виконувала свої прямі обов’язки. До того ж, додала, що збирається заміж і хотіла б усіх запросити на своє весілля. Начальник здивувався і дуже зрадів : було б nроблемою втра тити такого відповідального працівника.

Джерело