Чоловік nовuнен був забратu сuна з дuтячоrо садка. Він ще навіть не уявляв, який сюрnрuз йому nрurотувала доля.

 

У мого брата був п’ятирічний син. Той дуже любив свого батька, так як крім нього у хлопчика нікого не було. Вранці він прокинувся раніше за всіх і заліз до батька. Вночі він бачив сон: бачив свою маму. Мами у нього не було, і він завжди відчував брак материнської любові і ніжності.

Але уві сні він дізнався, що мати прийде, коли піде перший сніг. Тато, не звернувши уваги на слова сина, швидко встав і одягнувся. Він запропонував поснідати, але син не хотів. Він теж не любив снідати вранці, але треба, тому що вони — чоловіки.

Але син все ще пам’ятав про той сон. Він су мував за мамою. Чи повернеться вона? Для батька це питання було найважчим. Йому й самому було важко згадувати про дружину. Дружина була на небесах, а син не знав. Він сказав, що мама обов’язково коли-небудь повернеться і вони знову будуть всі разом.

Він відвіз дитину в дитячий сад. Після цього батько відправився на роботу. У відділі, де працював він, з’явилася нова працівниця. Друг порадив придивитися до неї, так як дитині потрібна мати. Але ці поради були йому байдужі.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩