У магазині техніки пролунав тріск. Я повернулася і побачила, як одна жінка істерuчно крuчuть на консультанта. Незабаром прийшов адміністратор магазину.

 

Нещодавно я стала мимовільним свідком вкрай неприємного випадку в магазині. Адже того дня нічого не віщувало душевних хвилювань. У нас зіпсувалася ще два місяці тому мікрохвильова піч. Я просто втомилася благати чоловіка купити нову. А у Ігоря просто патологічна схильність відкладати все на потім. Зрештою, я зневірилася, сама пішла розбиратися з покупкою. Ось чому нам жінкам все доводиться робити?

Чи мені так із чоловіком не пощастило? Коротше кажучи, я вирушила з ранку раніше в магазин техніки. Ходжу, розглядаю все. І раптом такий оглушливий тріск пролунав! Я навіть на місці підстрибнула і сумку свою мало не впустила. Озираюся, а там одна дівчина зачепила великий телевізор, і він просто впав і розбився. Все б нічого,

але дівчина почала істерично кричати на консультанта. Вона робила це так впевнено, що я навіть не відразу зрозуміла, що все сталося з її вини. А він хлопчина років дев’ятнадцяти, зовсім молоденький, через ситуацію сильно розгубився, почервонів, намагався боязко заспокоїти пані. Але ту вже було не залишити так просто, вона мало не з кулаками насувалася на бідного хлопця. -Хто так ставить техніку?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩