Коли хрестили сина, то трапилось те, від чого навіть у священника рот відкрився.

 

У день хрещення нашого малюка до храму з’їхалась вся родина. Ця мить вважалась дуже особливою та святковою. І всі ми були у піднесеному стані. На вулиці було трішки туманно та прохолодно. Ми стояли ще в очікуванні поки завершиться попереднє хрещення.

Ми з чоловіком належали до різних церков. Коли настав час хрестити дитину, то на подив родичів, у нас сварок не було. Ми розумні люди і вважаємо, що Бог для всіх один, тому церква немає значення.

За хрещених батьків вирішили покликати спільних друзів.

Настала наша черга хрестити дитя. Мені дуже подобалось, як починається ця церемонія. Я слухала і була дуже вражена. Тоді ми перейшли до зокрема хрещення.

І згодом хрещених батьків відвели у спеціальну кімнату, де і мав пройти ритуал. Тоді ще наш синок поводив себе спокійно. Він задивлявся на все, що було навколо і тільки оченятами кліпав.

Згодом священник взяв хлопчика на руки і почав читати молитву. Ми стояли та лише спостерігали. А мій коханий стояв та все фільмував на свій смартфон.

Йому хотілось, аби ця мить залишилась із нами назавжди.

Тоді отець почав лити водичку на голову маляти і він заплакав. А коли його занурили до води, то здалось, що звідти розлітаються невеличкі клубки диму.

Священник просто зупинився на мить і не знав, що йому далі робити. Він був ще молодим, тому, я думаю, такого в своїй практиці ще не бачив. Свекрусі відразу стало погано. Вона підбігла до внука та стала дивитися на нього.

Всі стояли ошелешені і пощастило, що я згадала про той крем, яким намастила сина вранці. Це ж треба бути такою дурною жінкою. Написано ж було, що не можна занурювати змащену ділянку шкіри в теплу воду.

Церемонію ми завершили, а потім вмирали зі сміху, коли переглядали те відео, що зняв чоловік, де ми всі дивимось ворожими поглядами.

КІНЕЦЬ.