Мене ж тепер Cвекруха із Cвекром на поріг не впустять. Подумала я після того, коли лlкар знову сказав «У вас донька!», то мені стало страшно.

 

Свекруха заявила мені, що якщо я народжу їй внучку, то додому можна й не повертатися. Я не знаю, що перемкнуло батькам чоловіка, але вони були налаштовані лише на виховання хлопчика, про дівчинку і чути ніхто не хотів. В нас уже було двоє діток, але ніхто до дівчат і діла не мав, вони не хотіли навіть ласкавого слова дітям сказати.

Хоча ви знаєте, які завжди дітки активні та люблячі. Вони постійно туляться, горнуться, показують свою любов. Та і це свекра із свекрухою не зворушувало. Із своїми внуками час проводити вони відмовлялись.

Ніна Павлівна та Григорій Григорович хотіли, аби у них був внук, як спадкоємець, який би продовжив їй рід, поширив їхнє прізвище. Але так уже склалось, що всі невістки понароджували тільки дівчаток.

Таким чином мали вони лише шестеро внучок, а про хлопця залишалось тільки мріяти. Мій чоловік до цього ставився нейтрально. Батьків за їхню позицію він засуджував, оскільки сам був переконаний, що головне, аби дитя було здоровим, а от стать – це вже другорядне.

Коли у мене почались перейми та швидка забрала до пологового, то всю дорогу я плакала. І ні, не від болю, а від того, що зараз знову народжу дочку і батьки чоловіка, з якими ми проживаємо під одним дахом, мене потім відмовляться додому впускати.

Загалом пологи у мене пройшли доволі швидко. І знову лікар сказав мені: « У вас донька». Та потім сталось щось дивне. Коли ми всі видихнули, що я таки народила, то перейми не припинилися. Я народжувала далі. І не повірите, але на світ з’явився ще й син.

Так, одна лікарка казала мені, що чує два серця, але на той час ніхто в тому добре не міг розібратись  і вирішили, що це просто помилка. Я була дуже щасливою, коли почула про двійню і довгоочікувану появу на світ сина.

Коли про це повідомити моєму чоловікові, то він мало свідомість не втратив. Всі казали, що у нас буде дочка, а тут такий сюрприз! Тепер ми батьки чотирьох діток. І це дуже відповідально.

Коли про цей випадок дізнались свекруха із свекром, то були на сьомому небі від щастя. В той самий день вони влаштували веселу гулянку. А мене зустрічали через кілька днів, як царицю. Нарешті я змогла видихнути з полегшенням. Тепер ніхто не буде від мене очікувати, не будуть дорікати і підганяти. До того ж, я автоматично стала найулюбленішою невісточкою.

Батьки чоловіка мені у всьому допомагають і це якраз  на руку, коли ти тільки що пережила пологи і ростиш чотирьох діток.

Щоправда, тепер побоююсь, аби дочки на фоні сина не відчували себе обділеними любов’ю.

КІНЕЦЬ.