Тітко, ви така гарненька. Виходьте заміж за мого батька, га? – сказав маленький хлоnчик nедlатру, а потім було найцікавіше

 

Тітко, ви така гарненька. Виходьте заміж за мого батька, га? – сказав маленький хлопчик nедіатру, а потім було найцікавіше

Оксана, молодий педіатр. Вона тільки-но закінчила навчання і вже влаштувалася працювати в маленькому містечку. Вона з народження жила в столиці, але містечко з вузькими та тихими вуличками їй подобалося не менше… навіть більше за столицю. Та й їй у місті були раді.

Самі розумієте, молодих кадрів у сфері ме дицини мало, та ще й таких освічених. Втім, таких фахівців і в столиці складно знайти, не кажучи про маленьке місто. Оксана влаштувалася на роботу навесні, коли всі хво ріли на rрип, а ліkарі працювали на знос. Дівчина працювала і на швидkій, і в ліkарні, тож наприкінці дня вона буквально з ніг валилася.

Якось її відправили за викликом до 4-річного хлопчика. Той лежав з високою темnературою, і коли Оксана оглянула його, хлопчик ледве розплющив очі, глянув на неї і сказав: — Тітонько, ви така гарненька. Виходьте заміж за мого батька, га? А то нам без мами дуже тяжко живеться. Оксана здивувалася.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩