Теща прописала мене на квартиру, де ми жили з нею і моєю дружиною. Але коли я вирішив розлучитися з дружиною, вона мені таку заяву зробила, що волосся дuбкu сталu

 

Мене звуть Микита, і мені 36 років. Ми з Лідою одружилися 12 років тому. Багато років ми жили з нею нормально, але півроку тому я зустрів Віру і шалено зак охався в неї. Я прийняв рішення, що більше не хочу жити з дружиною, і вирішив розлучитися з нею. Але є одне серйозне питання: квартира, в якій ми жили втрьох останні багато років. Будинок належав тещі, ми там жили з нею (я і моя дружина).

Однак вона не була приватизована. До цього справа так і не дійшла. Коли я розповів дружині і тещі про розлучення, вони стали затятими противниками приватизації. А теща наполягає на тому, щоб я виписався з квартири. Цього я робити не хочу. Я хочу приватизувати цю квартиру і згодом продати свою частку.

Адже раз я прописаний в цій квартирі, значить, маю право на її частину. Ця квартира дійсно належить моїй тещі. Але вона зареєструвала мене в цій квартирі багато років тому. Це означає, що тепер у мене є право десь жити. І мене не виселять з неї.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩