Після запитання сина, Аня вирішила nокопатися в телефоні чоловіка. А від того, що вона там побачила, мало не nровалuлася крізь землю від со рому

Аня спокійно лягла спати, бо Льова її попередив, що цієї ночі прийде пізно. Вони з колегами в офісі вирішили цієї п’ятниці відпочити і відірватися по повній, бо тиждень був напруженим. Вранці Лев міцно спав, а Аня вирішила піти з сином в зоопарк, погода за вікном була дуже приємною.

Але зайшовши в кімнату сина, дитина тут же поставив питання: — Мамо, А хіба перекидаються тільки в ліжку? Я думав, що тільки в спортивному залі… Аня спочатку не зрозуміла, про що це її 5-річний син говорить, а потім дитина пояснила: — Просто ТАТО вчора по телефону з кимось говорив. Він сказав так: «Покувиркалісь ми з тобою в ліжку, сусіди позаздрити повин ні … ».

Аня не вірила тому, що чує: невже Лев зраджує? А може син щось наплутав, але не міг же дитина сам таке скласти. А потім до ані стало доходити, адже була куnа натяків, а вона на все закривала очі. Лев став часто затримуватися на роботі, кудись йшла велика частина його грошей, він став менше їсти вдома, а приходив вже ситим, і телефон поставив на блокування пальцем.

Поки чоловік міцно спав, Аня взяла його телефон, розблокувала його пальцем і замкнулася у ванній. Там вона знайшла дивний контакт «Василь Петрович», відкрила листування — це була вона, його kоханка. Від того які теми чоловік обговорював з цією жінкою у ані волосся дибки встало, щоки почервоніли від со рому.

Після обіду Лев прокинувся. Він тут же схопився свого телефону, а потім сказав дружині, що наступного тижня знову затримають на роботі, у них там перевірки і звіти… — І справи з Василем Петровичем, так? — Так ти все знаєш … тобто ти капалася в моєму телефоні? Чи знаєш, такі речі подружжя не робить, тобто у тебе просто так довіра nропало до мене?

— Ти зараз стрілки не переводь. Ти мені тут зрад жуєш, а мені щось про довіру говориш. Поки йшов процес роз лучення Аня ночувала в дитячій сина. А потім назавжди зникла з життя Лева. А так званий «Василь Петрович», переїхала до Лева жити, але на довго не затрималася. Вона була хороша тільки в ролі kоханки, а не дружини. Тому Лев залишився зовсім один.

КІНЕЦЬ.