За тиждень до весілля Майя все скасувала: навіть не вітається із колишнім нареченим. Родичі довго не розуміли, чому так вийшло, коли одного разу Майя розповіла всім істину.

 

Майя товаришувала з Петею з самого дитячого садка. Він любив багато побалакати, починав свою історію за довго до самої суті, багато разів плутався, перш ніж доносив свою думку. А Май любила його слухати та не перебивати. Разом вони пішли до школи, а також разом її закінчили. Усі канікули Майя з Петею проводили на річці, говорили про все на світі, затримувалися опівночі. Батьки їх також близько спілкувалися. А потім вони також разом поїхали до міста, вступати до університету, тут їхні дороги розійшлися. Навчалися вони у різних місцях,

у місті вже не було так багато вільного часу, щоб базікати до півночі. З’явилася у кожного робота, свої справи, тільки сім’ю так і не завели. Приїхали вони одночасно до рідного села у відпустку. І тут Петя вирішив зробити пропозицію Майє. Вона спочатку посміялася, та як так, Петько – друг дитинства. Але потім задумалася, все ж таки роки йдуть, всі навколо одружуються, а у Майї нікого і немає, хоча їй уже 27 років. Та й Петьку вона добре знає, чому б не спробувати. І розпочалася підготовка до весілля.

Петя познайомив Майю зі своїми міськими друзями, вони багато гуляли вчотирьох. Майя дивилася, як друзі Петі, а то була вже сімейна пара, звертаються один до одного. Відразу було видно, що вони мають повагу і велике кохання в парі. А потім Майя стала порівнювати їхню модель поведінки з тією, що була у неї з Петею. Це було просто небо та земля. Петя відразу сказав, що вони всі повинні ділити навпіл, у тому числі всі рахунки.

Навіть якщо вони прийдуть у кафе, то Майя завжди має платити за себе, а Петя за себе. Він любив на всьому заощаджувати, хоча обидва добре заробляли. Майю дратувало, що доводиться постійно рахувати гроші і шукати в чомусь вигоду, знаходити те, що дешевше. Петя навіть квіти їй не дарував, бо вважав це марною тратою. Також сказав, що краще замість весільної сукні білий костюм купити, його потім працювати надягати можна.

А лімузин та ресторан – це все зайве, краще вдома скромно посидіти з батьками. Майю в якийсь момент це довело до крайності, що вона зателефонувала Петі і сказала, що жодного весілля не буде. Як вони спілкувалися у форматі брат-сестра, так і варто залишити все. Петя сильно образився… Він навіть перестав розмовляти з Майєю, але через півроку все ж таки одружився з якоюсь скромною дівчиною без власної думки. А з Майєю він навіть не вітається, коли минає.

КІНЕЦЬ.