Теща переїхала до нас залишивши свою трикімнатну квартиру синові. Дружина ваг ітна а теща замість того, щоб доnомогти їй, все ускладнює .

 

Ми з дружиною купили будинок недавно. Вона в агітна, і я роблю все, щоб в цей період вона ні в чому не потребувала. Кожен день після роботи я бігаю відразу додому, щоб вона в зайвий раз не вставала з місця. Її ва гітність закінчується прекрасно. Вона дуже добре і бадьоро себе відчуває, хоч їй і скоро наро джувати. Я це кажу до того, що у нас в цьому плані все добре, допомога зовсім не потрібна, але відразу після нашого переїзду, теща купує собі квартиру в будинку навпроти, а свою трикімнатну квартиру залишає синові, якому вже за 30, але зовсім не збирається зайнятися своїм життям. В

ін живе за рахунок матері. Працює, звичайно, але все і так маленьку зарплату витрачає на клуби і ресторани. А зараз ще й шикує в трійці матері. Але причина мого невдоволення в тому, що моя теща практично переїхала в наш будинок. Вона весь день проводить у нас під виглядом допомоги дружині. А насправді, вона приходить до нас близько 8 години ранку, купається у нас, готує сніданок тільки собі, вмикає телевізор і відключається. Обід і вечерю вона готує теж тільки собі. Посуд миє тільки після себе, стирає тільки свій одяг у нас вдома. На цьому її допомогу в домашніх справах закінчується. Я навіть у дружини запитав, чи потрібна їй допомога від мами, вона відповіла, що в жодної допомоги не потребує, а й матері сказати, щоб вона не приходила — не варіант.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩