Тепер усе буде по-іншому, – заявила дружина, – я буду розпоряджатися сімейним бюджетом і крапка. Багато хто з моїх подруг керують сімейним бюджетом, вони й мене навчать, мені вже надоїло постійно виnрошувати у тебе гроші та звітувати на що я їх витратила. Я впораюсь, точно.

Перед одруженням з дружиною ми домовились, що саме я буду розпоряджатися сімейним бюджетом.

Я більше заробляю, працюю у сфері фінансів, тому ми обоє вирішили, що у мене це вийде краще. В моєму роду усі працювали з фінансами та це вміння у мене в крові. Я чоловік та не буду зриватися на мимовільні покупки дрібничок, а зважено та з холодним розумом зможу усе ретельно обдумати перед черговою покупкою.

Мої розрахунки завжди були мудрими. Нам вистачало коштів на оплату рахунків, на продукти, одяг та ще залишалася подушка безпеки. Завдяки збереженням, які відкладав я, ми змогли пережити кризові періоди, а саме: час, коли усіх співробітників нашої компанії відправили у відпустку за власний рахунок та час, коли дружина була без роботи. А якщо ми брали нащось кредит, то виплачували його вчасно без прострочок. З приводу економії, так мені взагалі немає рівних. На відкладені гроші я купував подарунок дружині або відкладав.

Так ми прожили десять років та все було добре. Та тільки нещодавно я випадковим чином дізнався, що дружина незадоволена тим, як я веду сімейний бюджет. Вона заробляла небагато, за нашою домовленістю певну суму коштів вона давала на поповнення сімейного бюджету. Та коли настав час їй вносити свою частку, сталося непередбачуване.

– Кохана, не забудь про твій внесок до сімейного бюджету, – сказав якось я.

– Тепер усе буде по-іншому, – заявила дружина, – я буду розпоряджатися сімейним бюджетом і крапка.

– А мене про це чому забула попередити? – обурено сказав я. – Ще до весілля ми з тобою про це говорили. Це рішення виникло після того, як ти в перший тиждень витратила свою зарплату та нам довелося здавати техніку в ломбард, щоб протягнути до кінця місяця.

– Це ще нічого не означає, люди змінюються. Правильному поводженню з грошима можна навчитися. Багато хто з моїх подруг керують сімейним бюджетом, вони й мене навчать, мені вже надоїло постійно випрошувати у тебе гроші та звітувати на що я їх витратила. Я впораюсь, точно.

Добре, спробуй, але давай я тобі розповім як це роблю я. Тим більше, що десять років у мене це чудово виходило.

Дружина трішки подумала, та врешті погодилась. Не знаю, що з цього вийде, у мене не дуже добре передчуття.

КІНЕЦЬ.