Свєта з Андрієм були просто ідеальною парою, і, здавалося, їх ніхто і ніщо не зможе розлучити, але потім з’явилися діти і…

Спочатку Андрій і Світлана здавалися відмінною парою. Вона була красива і струнка, він високий і плечистий. Вони відмінно разом дивилися і крім цього відмінно ладнали.

У них було багато спільних інтересів. Здавалося, що шлюб у них дуже щасливий. Все змінилося тоді, коли з’явилися діти. У їхнє життя увірвалися капризи, крики, памперси, сезонні хв ороби. Це сильно змінило ситуацію в сім’ї.

Через постійне недосипання дружина ходила вдома завжди стурбована і напружена. Вона перестала за собою стежити, занадто багато сил і часу забирали діти. Не було часу ходити по салонах і кілька годин крутитися біля дзеркала.

Тепер вдома замість дружини в гарному настрої його зустрічала домогосподарка із стурбованим виразом обличчя. Андрій і сам не помітив, як втратив до дружини.

Вона зовсім перестала його цікавити як жінка. А потім в його житті з’явилася Олена. Вона сміялася над його жартами, виглядала бездоганно і завжди була уважна. У першу годину він таємно з нею зустрічався, а потім закохався по вуха і пішов від дружини.

Свєта сприйняла його відхід спокійно. Вона не стала чіплятися за відносини, які своє вже зжили. Незабаром вона зустріла іншого чоловіка, який її полюбив і оцінив по достоїнству. А Андрій зі своєю коханкою незабаром розлучився, бо життя спільне у них не склалося.

КІНЕЦЬ.