Хлопець вже півгодини стояв у квітковому магазині і не міг визначитися, коли туди увійшов літній дідусь. Його слова хлопець в житті не забуде

 

Юнак, років сімнадцяти, вже півгодини не міг визначитися з букетом для своєї дівчини. Своїми домаганнями вже довів продавця-консультанта квіткового павільйону до неpвового тику. — Молодий чоловік, — почала закипати жінка, — якщо вам не подобається жоден із запропонованих мною букетів, то рекомендую відвідати інший квітковий магазин.

Їх у нас в місті багато. Ідіть вибирайте там. Хоча з вашими примхами і в Голландії не знайдете що-небудь на ваш смак. — Які тут чарівні квіти! — Почулося від вхідних дверей. — Здрастуйте! Ви хочете купити букет? — запитала продавщиця дідуся років сімдесяти, радіючи, що зможе звільнитися від цього занудного юнака.

— Так. Мені, будь ласка, ось цей букет, — сказав старий. Хлопець втупився на вибраний старим букет і запитав: — Дідусь, а ви впевнені, що цей букет може комусь сподобатися?! — Ну так. Дуже симпатичний букет. — Ось цей?! — витріщив очі юнак. Дідок розреготався. — Юначе, — сказав дід, — для жінки головне не що дарують, а хто дарує.

— Тобто? — здавалося очі хлопця більше не можуть вирости. — Якщо жінка відноситься до вас з байдужістю, то навіть у найдорожчому букеті знайде зів’ялу квітку. А якщо ви їй не байдужі, то навіть ромашки прийме з радістю. І подарує вам такий погляд, що у вас крила виростуть.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩