Світлана з Ігорем прийшли до мене в гості, але обличчя невістки в мить змінилося, так як у мене вдома були ще колишня дружина сина і їх дочка.

Коли Ігор одружився в перший раз, ми всі так були раді. Син вибрав собі дуже гарну дівчину, таку скромну, розумну. Вона наро дила йому дівчинку. Все було добре. Але через три роки у них почастішали сварkи. Одним словом, їх пара не пережила випробування часом. Вони вирішили розлу читися.

Точної причини я не знаю, намагаюся не лізти в їхні стосунки. Але я підтримую гарні відносини з першою дружиною Ігоря і, звичайно ж, з онукою. Дівчинка часто залишається в мене ночувати. Ігор допомагає першій дружині грошима, купує для дитини все необхідне. А нещодавно Ігор заявив, що збирається одружитися вдруге.

Другу дружину звали Світлана. Вона теж непогана, але у мене не виходить її полюбити і прийняти так, як я прийняла мати моєї внучки. До того ж я постійно порівнюю їх в голові. Світлана стала обурю ватися, з чого раптом Ігор досі спілкується з колишньою дружиною. Але ж у них одна дитина, вони все одно пов’язані і вже назавжди.

Світлана спробувала заборонити Ігорю спілкуватися з дочкою, у них були великі сkандали. Тепер Ігор бачиться з донькою рідше, і то старається про цих зустрічах не розповідати Світлі. Якось увечері я вирішила запросити до себе в гості першу дружину Ігоря з онукою.

Вони прийшли, ми мило розмовляли, сміялися. Потім у двері постукали. Це виявилися Світлана та Ігор. Перша дружина з онукою тут же пішли. Ігор повідомив, що у них зі Свєтою буде дитина. Ми з чоловіком так були раді, адже це таке свято. Тільки от Світла сиділа з кислою міною, тому що побачила у нас внучку і першу дружину Ігоря.

Вдома вона знову влаштувала йому сkандал, що ми продовжуємо спілкуватися з його колишньою сім’єю. Ігор подзвонив нам і розповів, що Світлану це засмучує: -Синку, я не збираюся йти на поводу у твоєї нової дружини. У мене є моя внучка, так що ніхто не заборонить мені з нею бачитися.

КІНЕЦЬ.