Чоловік повернувся з відрядження і сказав, що у нього незвичайний подарунок для мене. Але відкривши коробку, у мене сльозu почалu лuтuся рікою

Я думала, що перебуваю в щасливому шлюбі вже більше 5 років. Дітей у мене з Вітею не було, обидва працювали, так що поки не поспішали. Вітя у мене торговий представник у своїй компанії, він укладає угоди з партнерами, тому часто їздить у відрядження.

Навіть якщо він відправляється в сусіднє місто, то обов’язково привозить мені маленькі подаруночки. Одного разу він приїхав з відрядження, сказав, що ввечері подарує мені незвичайний подарунок. Я була в передчутті, сам він поки пішов спати. А я вирішила почистити диван.

Спустилася в гараж, щоб забрати пилосос. Тут мою увагу зачепили дві коробочки. Одна синя, а друга червона. Я відкрила синю. У ній було написано: «Моїй блакитноокій Мариночці. Люблю тебе». Поруч лежав браслетик з блакитним камінчиком. Мені було так приємно, така мила річ.

Тоді я відкрила червону коробочку, тут приємного було менше. Там було написано: «Моїй кароокій Катрусі. Люблю тебе». Так я дізналася про kоханку. Я спеціально поміняла записки, і як ні в чому не бувало повернулася додому. Чоловік прокинувся, подарував браслет.

Я зобразила радість, не стала при ньому розпаковувати записку. Він сказав, що йому ще по справах потрібно заїхати… Знала я тепер, які у нього справи. Ввечері разом з чоловіком до мене прибігла свекруха. -Ну зра див він тобі пару раз, і що тепер? Це ж Катя, його однокласниця, перша його любов.

Після школи її батьки в інше місто відвезли, вони обидва сильно переживали. А тепер Катя повернулася. Вітя довго метався між вами, не міг вибрати. -Я вже зібрала речі вашого сина. Тепер йому не доведеться вибирати. За чутками, я знаю, що Вітя пожив з Катею небагато, потім вони вже розбіглися.

КІНЕЦЬ.