Світлана турбувалася, чи вміє невістка добре готувати. Але після дня народження сина їй стало ясно.

Світлана Павлівна переймалася кулінарними здібностями своєї невістки, оскільки ніколи не зустрічалася з нею до весілля. Її син Денис був прискіпливим у їжі і їв лише якісну та здорову їжу, яку Світлана готувала для нього все життя.

Проте Денис познайомив Олю зі своїми батьками лише напередодні весілля, і Світлана Павлівна так і не дізналася, чи Оля вміє готувати.

Після весілля молодята переїхали у квартиру бабусі Дениса, і одного суботнього ранку Світлана Павлівна зателефонувала Денису та запропонувала спекти для нього млинці.

Денис відмовився, сказавши їй, що Оля вже приготувала яєчню. Світлана Павлівна була засмучена, але нічого не сказала. Наступного дня вона зателефонувала знову і дізналася, що на сніданок у них був чізкейк, який Денису не сподобався, разом із купленими булочками.

Цього разу Світлану Павлівну остаточно розчарували слова сина і вона вирішила зателефонувати Олі, щоб запропонувати їй кулінарну книгу.

Однак Оля ввічливо відмовилася, сказавши, що має доступ до безлічі рецептів в Інтернеті. Якось Світлана вирішила відвідати сина та невістку під приводом того, що їй знадобилися порожні банки з комори.

Вона прийшла саме до сніданку і була здивована, побачивши, що на столі стояла рисова молочна каша з курагою та чорносливом.

Світлана Павлівна була переконана, що Денис ніколи не став би їсти таку страву, але, на її подив, син з’їв усе це. Висадивши Дениса на роботі, Світлана Павлівна запитала, що він їстиме на обід.

Він показав їй сосиску в тісті, яка, за його словами, була смачною, і додав, що він приніс із собою обід, що складається з картоплі з м’ясом, овочевого салату та рогаликів.

Світлана Павлівна зрозуміла, що її невістка – чудовий кухар, лише коли скуштувала всі страви, які Оля приготувала на день народження Дениса. З того часу вона була впевнена, що невістка не залишить Дениса голодним і завжди готуватиме для нього смачні страви.

КІНЕЦЬ.