Я збиралася вийти заміж за забезпеченоrо чоловіка, як раптом з’явилися мама та сестра. А почувши, про що вони мене просять, очі на лоба полізли.

 

Приїхавши до села, щоб забрати свої речі, я була здивована, коли в дверях з’явилися мої матір та сестра. Я припустила, що вони прийшли допомогти, але вони мали інші наміри.

Вони посадили мене і сказали, що їм треба обговорити зі мною серйозне запитання. Я переїхала в село своєї матері шість років тому з двома дітьми після того, як від нас пішов мій чоловік.

Моя сестра вже вісім років жила з моїми батьками разом із чоловіком та дітьми, і вони мріяли про квартиру в місті, на яку збирали, здаючи землю в оренду та тримаючи корів та биків.

початку я жила у бабусі, але згодом знайшла роботу і почала перепродавати одяг в Інтернеті, заробляючи непогані гроші. Минулого року я познайомилася з Андрієм, коли шукала посадковий матеріал для свого невеликого виноградника.

Він вдівець із двома доньками, які живуть за кордоном, і в нього є земля, сади, виноградник, теплиці та власна тартак. Ми закохалися один в одного буквально з першого погляду – і побралися три місяці тому.

Нещодавно я вирушила забирати речі, що залишилися, з мого колишнього будинку. Там мене й відвідали моя мати та сестра. Вони сказали мені, що Андрій дуже багатий, і попросили мене пам’ятати про свою сім’ю та не забувати допомагати їм.

Потім вони додали, що моя сестра знайшла квартиру, про яку завжди мріяла, і що вони мають половину суми, а другу частину вони очікували отримати від мене.

Я спокійно сказала їм, що не маю таких грошей, але вони наполягли на тому, щоб я знайшла спосіб їх роздобути. Мені було соромно і ніяково за їхню поведінку…

Зараз я обмірковую, чи варто обмежити спілкування з моєю сім’єю після їхнього нахабного прохання про фінансову допомогу? Моя мама кілька разів дзвонила мені і писала смс-ки, заявляючи, що моя сестра вже про все домовилася, що їй терміново потрібна сума, інакше все пропало… Але я все ще не впевнена, що робити.

КІНЕЦЬ.