У Павла не було достатньо rрошей, але він покликав Катю на побачення. А коли в ресторані він не зміг закрити рахунок, сталося неймовірне.

 

Павло нервував через своє перше серйозне побачення зі своєю новою знайомою, гарною студенткою Катею. Він уважно спостерігав за зустрічами знайомих пар і прислухався до поради, вирішивши вдягнути костюм та сорочку з краваткою та принести квіти у кафе замість походу в кіно.

Павло був засмучений тим, що не вміє танцювати, але його друг порадив йому чесно зізнатися у цьому та попросити Катю навчити його. Він також позичив Павлові свою краватку в біло-блакитну смужку.

Павло прийшов у кафе на годину раніше і замовив столик на двох біля вікна, але не міг дозволити собі нічого зі спеціального меню. Та й у квітковому магазині він був спантеличений цінами, але врешті-решт купив букет ромашок, вважаючи, що цього буде достатньо для скромної вечері в кафе.

Коли він зустрів Катю, то відчув полегшення від того, що їй сподобалися ромашки, і вони охоче повечеряли разом.

Офіціант порекомендував піцу та салат зі свіжих овочів, а Катя замовила італійського ігристого вина та морозиво. Катя вирішила навчити Павла танцювати, і він сам здивувався, що це йому непогано виходить.

Коли вони закінчили вечеряти, Павло занепокоївся, що у нього не вистачить грошей сплатити рахунок, і запропонував залишити свій годинник офіціанту, який зрозумів ситуацію і запропонував Павлу допомогти йому розвантажити контейнери наступного дня.

Павло погодився; він провів Катю до її будинку і попрощався. Павло поділився зі своїм другом своїми переживаннями про те, як можна собі дозволити більше побачень.

Його друг запропонував знайти нічну роботу водієм, посудомийником або нічним охоронцем. Повернувшись додому, Катя поставила ромашки в кришталеву вазу і сказала своїм батькам, що все пройшло добре і що Павло виявився чудовим хлопцем. Через рік Катя і Павло одружилися; весь зал був прикрашений ромашками.

Павло сам сплатив весілля, бо знайшов роботу на неповний робочий день під час навчання. Незабаром вони обоє отримали хорошу роботу, а їхні батьки скинулися на квартиру молодятам. Ромашки залишалися незмінним символом їхнього кохання, а Катя сама купувала Павлові краватки всіх фасонів та кольорів, які займали солідне місце у їхній шафі.

КІНЕЦЬ.