Свекруха з першого дня дивилася на мене зверху, мовляв, я не підходила її синові за статусом. І ось одного разу моє терnіння урвалося

 

Коли вчилася в університеті, то особливо не звертала уваги на Сергія. Він був якимось далеким, вічно зі своєю крутою тусовкою, де була тільки еліта. Адже сам Сергій був з багатої родини, з простими він не спілкувався. А перед випускними іспитами, ми якось стали спілкуватися, навіть дружити.

А потім і зовсім почали зустрічатися. Було так шкода, що ми з першого курсу не спілкувалися, стільки часу втратили. Сергій зробив мені пропозицію, я відразу погодилася. Після весілля його батьки запропонували жити у них, тому що в будинку було багато місця.

Я коли побачила їх будинок, то у мене відвисла щелепа. Це був справжній палац. Величезна територія з ідеальним газоном і екзотичними квіточками, величезний гараж з декількома машинами, а сам будинок триповерховий. Скрізь були величезні балкони розміром з окрему кімнату, природно, я погодилася жити у них. Тільки ось свекрусі я не особливо сподобалася, адже не підходила її Сергію по фінансовому рівню .

Вона постійно мені про це нагадувала. Одного разу вона сказав мені приготувати морепродукти. Але я раніше цього не робила. Стала шукати рецепти в Інтернеті, але вийшло у мене не особливо смачно. — Ну, звичайно, сама таке не їла, зате чужі продукти за шалені rроші зіnсувала, — сказав свекруха.

А одного разу Сергій по роботі поїхав закордон, свекри вирушили відпочивати на острови. А я хотіла поїхати до батьків, але свекруха сказала, що я повинна стежити за будинком, поливати квіти, годувати рибок. Я залишилася. А коли всі повернулися, то свекруха сказала, що я повинна сама одна оплатити всю комуналку в будинку, тому що жила одна.

А у мене зарплата зовсім невелика, я ж працювала просто для себе, а не заради rрошей, мені сам Сергій так сказав. Для мене це стало останньою kраплею. Я жбурнула свекрусі в обличчя rроші і пішла. Сергію сказала, або ми знімаємо окремо квартиру, або розл учення. Як підсумок-через два місяці ми розл училися, а я і не шкодую.

КІНЕЦЬ.