Донька дійшла до того, що вирішила утрuматu хлоnця ваrітністю. Але тоді вона не знала про одну маленьку деталь

 

Моя дочка зі мною особливо не ділилася сердечними таємницями, але як тільки стала жити з Ванею, то стала більше закочувати іст ерик і йому, і мені. Спочатку дочка полюбила Ваню в школі. Він був серйозним хлопчик, завжди прагнув до навчання. Дочка теж стала наслідувати його, з трієчниці стала хорошисткою, слідом за ним ходила на всі гуртки, потім на олімпіади.

Завдяки Вані донька добре закінчила школу і вступила до університету. Ваня був на останньому курсі, коли все ж звернув увагу на мою дочку. До цього його хвилювало тільки навчання і майбутні перспективи, але бачачи поруч з собою гідну дівчину, все ж став з нею зустрічатися.

І тут дочка розслабилася і стала виставляти свої умови. Вона мріяла про розкішне життя, хотіла красиве весілля, а медовий місяць мріяла провести на островах. А Ваня опустив її з небес на землю, сказав, що поки він студент і не може забезпечити її таким багатим життям.

Все було логічно, він ледве встигав nлатив за знімну квартиру, а тут дочка зі своїми фантазіями. Але дочка запротестувала, стала влаштовувати істе рики, мовляв він її не цінує, не любить, раз не збирається виконувати її бажання. Я сама пояснювала їй, що хлопець реально намагається заради їх майбутнього, потрібно тільки трохи потерпіти.

Ось він досягне висот у кар’єрі, і все збудеться. Але доньці потрібно було тут і зараз. Тоді Ваня став натякати, що при такому розкладі він просто від неї піде. Коли вона зрозуміла, що ситуація серйозна, то стала придумувати різні методи, щоб утримати Ваню поруч з собою. І тут розповіла мені, що хоче нібито «випадково» заваrітніти.

Адже з дитиною на руkах він нікуди не піде. Але я знаю характер Вані, якщо він все ж вирішив піти, і моя дочка його доведе, то хлопець реально піде. Дитина його не втримає. Звичайно, він буде nлатити алім енти, буде бачитися з дитиною, але не факт, що буде жити з моєю донькою. Я не розумію, де я пропустила щось в її вихованні, але дочка цього не розуміє.

КІНЕЦЬ.