Коли я дізналася, що у нас буде двійня, вирішила 3брехатu чоловікові, так як боя лася його реакції . Але як виявилося-марно.

 

Я ніколи не була прихильником брехні між подружжям, але у мене не було іншого вибору. Ми з чоловіком прожили разом 15 років. У нас було троє дітей, і ми не хотіли більше. Ми виплатили іпотеку і купили машину. Наша сім’я не відрізнялася від інших сімей.

Але у долі були інші плани. Я знову заваrітніла, і ми вирішили залишити дитину. Я пішла на обстеження і мене направили на УЗД. Термін був уже великим. Лікарі оглянули мене і сказали, що у мене буде двійня. Я була в աоці. Виходить, у нас буде п’ятеро дітей?

У чоловіка висока зарплата, але на сім чоловік не вистачить. Я вирішила все обміркувати. Я не знала, як повідомити йому, що у нас буде двійня. Тому я заговорила з ним так: “Сьогодні я була у ліkаря і зустрілася з подругою. У них троє дітей і вони очікують ще двох.

Уявляю, якби і нам сказали, що буде двійня? Що б ми тоді робили?”. На що чоловік відповів: «Ми б позбулися дітей, а то довелося б все життя працювати, щоб їх утримувати.” Я не спала весь тиждень і постійно думала. Все зважила.

Зрештою, я вирішила залишити дітей. Звичайно, я б не змогла приховувати від чоловіка до самих полоrів. Адже, якщо всередині двійнята, то живіт величезний. На наступне обстеження я пішла з чоловіком. Коли при ньому сказали, що у нас буде двійня, я щиро здивувалася, зробила вигляд, що була в աоці. Мій чоловік так і нічого не запідозрив.

Ми стали батьками ще двох дітей, міцних хлопчиків. Мій чоловік дуже щасливий і допомагає мені у всьому. Ми думаємо про розширення. І я вірю, що все буде добре. А я так і не зізналася чоловікові…

КІНЕЦЬ.