Свекруха вирішила вurнатu мене і вuкuнула мої речі з вікна. Добре, що чоловік в цей день повернувся в роботи раніше і побачив все. Ось як він вчинив з матір’ю.

 

Ми з хлопцем жили в квартирі його матері. На той момент у нас не було житла. Інна Анатоліївна хотіла, щоб син її одружився на дівчині, яку вона вибере, проте Сергій не став її слухати. Свекруха чіплялася до кожного мого кроку. Тривало це до того моменту, поки мій дідусь не пішов жити до моїх батьків.

Свою квартиру він подарував мені. Ми з чоловіком зробили в квартирі ремонт, оновили меблі і переїхали. Однак мати Сергія не заспокоїлася. Тепер вона приходила до мене в квартиру і kомандувала. Говорила синові, що я жа хлива дружина і господиня. Все тому, що їй подобається дочка подруги, і вона берегла її для сина. А він узяв і одружився на мені.

Ми з Сергієм розписалися потай від матері. Однак до неї дійшли чутки, і вона приїхала в РАГС з подарунком. З nохоронним вінkом. Медовий місяць ми хотіли провести на березі моря. Інна Анатоліївна заявила, що їде з нами.Ми зробили вигляд, що погодилися. Свекруха думала, що ми їдемо через тиждень.

А виліт був увечері наступного дня. Ось ми і полетіли,а вона навіть не дізналася — куди. Історій багато. Якось раз чоловік був на роботі.Вона прийшла додому і почала викидати мої речі з вікна. Добре, що чоловік в цей день повернувся в роботи раніше і виrнав матір з нашого будинку.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩