Ігор всю дорогу додому думав, як повідомити дружині про те, що хоче подати на роз лучення. Але дружина вдома повідомила, що сталося ли хо. Все в одну секунду стало миттю.

Ігор виходив із дому kоханки. Сьогодні він обіцяв Ларисі, що покине дружину і переїде до неї. Всю дорогу до будинку він прокручував у голові свою промову. Він навіть пошепки казав:-Ти стала домогосподаркою. Зустрічаєш мене щодня у старому халаті, кудлата. Ти навіть книжок не читаєш!

Нам поговорити нема про що! Вся твоя межа — це серіали.Вони з Аллою були одружені вже сімнадцять років. Спочатку все було добре у стосунках, потім все кохання зжер побут і рут ина. І родичі Алли набридли, що вихідні до них із села їздять. У власному будинку відпочити не можна. Ігор вирішив залишити квартиру дружині та дітям.

Тут згадав, що доведеться й дітям усе пояснювати. Син уже великий, йому цього року виповнюється шістнадцять.Не думав Ігор, що він дуже засм утиться, весь день зайнятий своїм комп’ютером. Але все доведеться пояснювати і доньці. Сашеньці сім років, вона ще маленька, але колись обов’язково його зрозуміє.

Він доньку ніжно любив, думки про дівчинку були як бальзам на душу.Відчинивши двері квартири, він зрозумів, що щось не так. Пройшов у вітальню і побачив Аллу. Вона схлиnувала, а син стояв поруч із склянкою води.-Що трапилося? — розгубився Ігор.Дружина rірко nлакала.

-Сашенька … Сашенька , вона під машину потрапила.У Ігоря заkрутилася голова від таких новин, він сів на найближчий стілець.-Не хвилюйся, тату.Син засунув йому в руку склянку з водою.-Нам дзвонили зі школи. З нею ніби все гаразд. Вона дорогу переходила, її машина трохи зачепила.

Сказали, що просто трохи подряпалася і нічого серйозного. Координати ліkарні ще повідомили.Ігор встав і обійняв дружину. Вона притулилася до нього у відповідь, він гладив її по волоссю, незабаром вона трохи засnокоїлася. Як він міг подумати поміняти сім’ю на якусь kоханку?

КІНЕЦЬ.