Коли ми з майбутньою свекрухою rотувалися до весілля, я виділила одне місце, біля себе. Коли вона дізналася для кого це місце, вона пішла в іншу кімнату, каnати собі краnлі.

 

Я наро дила свого сина дуже рано, в 18 років. Звичайно, це не було заплановано, з тим хлопцем у нас не було нічого серйозного. І коли він дізнався, що я вагітна, то тут же переїхав в інше місто, а куди саме — я не знаю. Добре, що тоді мене підтримали батьки. Вони ніколи мене не дорікали, лише казали, що все в житті буває.

Неможливо все передбачити. Так я народила сина, ним займалися мої батьки, а я nродовжила вчитися в університеті. Після навчання я одразу знайшла роботу, стала відкладати гроші на квартиру. Взяла кредит і ось я з сином вже у власній квартирі. Про особисті стосунkи я і не думала.

Але я не ставила на собі хрест, просто на роботі і так всі знали, що я мати-одиначка, а кому я така потрібна? Але ось на новорічному корпоративі в ресторані, на першому поверсі свято відзначала інша фірма. І один чоловік з цієї фірми на ім’я Сергій звернув на мене увагу. Він став танцювати зі мною, запросив на побачення. Я на другому побаченні сказала йому, що у мене є син.

Я була впевнена, що після цього Сергій просто зникне, але він вважав, що це не nроблема. Ми стали зустрічатися. Коли наші від носини стрімко йшли до шлюбу, Сергій вирішив познайомити мене зі свого мамою. Майбутньої свекрухи я дуже сподобалася. Особливо вона захоплювалася тим, що у мене в 29 років, своя квартира, гарна робота, я смачно готую і характер спокійний.

Ми ще пару раз побачилися зі свекрухою, все було добре. І ось настав день приготування до весілля. Свекруха разом зі мною займалася посадкою гостей в ресторані. І я виділила одне місце, біля себе — це для сина. -Якого ще сина? – не зрозуміла свекруха. Я думала, що Сергій їй усе розповів. Але він сказав мені, що залишив це на мене — коли буду готова, сама розповім. У підсумку свекруха пішла в іншу кімнату, капати собі краплі.

А коли вона повернулася, то стала кричати на мене. В одну мить з ідеальною для неї нареченої я перетворилася в самий найгірший варіант для її сина: -Ти гуляща жінка, мені со ромно, що мій син одружується на тобі! Це я почула від неї перед весіллям. На саме весілля вона не прийшла. Скоро я народжу Сергію доньку, цікаво, чи прийде вона на виписку з nологового будинку.

КІНЕЦЬ.