Свекруха тоді зі злістю дивилась на мене, вона вважала, що це я винна у тому, що син виrаняє її з квартири. Вона зібрала свої речі, а на наступний день Олег відвіз її на автовокзал.

 

Після весілля ми з чоловіком вирішили переїхати у столицю. Йому там запропонували хорошу роботу і ми вирішили, що там у нас буде більше можливостей.

Свекруха приїжджала до нас не часто. Але коли я народила доньку мій чоловік запропонував запросити Марину Олексіївна до нас у гості, сказав, що вона може пожити у нас деякий час і з дитиною мені допомогти. Я погодилась, бо мені самій було дуже важко з донькою, а мої батьки не могли до нас приїхати.

Свекруха зараз на пенсії і тому має багато вільного часу. Свекор пішов у інший світ ще коли мій чоловік був малим, тому Марина Олексіївна була вільною жінкою. Я думала, що вона не планує налагодити особисте життя, але я дуже помилялась. Виявилось мою свекруху не цікавила онука, її хотілось знайти собі кавалера.

Свекруха допомагала мені доглядати онучку лише чотири дні, а потім вона кожного дня йшла гуляти у місто. Завжди придумувала різні причини, щоб не сидіти вдома.

Одного разу мій чоловік повернувся швидше з роботи і запитав де його мати. Я сказала, що вона кудись пішла і розповіла йому, що вона не хоче допомагати мені доглядати онучку. Олег подзвонив до своєї матері, але вона не відповіла. Він дуже переживав через те, що вона не підіймає слухавку.

Через декілька годин Марина Олексіївна повернулась додому. Ми почали розпитувати її де вона була і вона розповіла, що у неї є кавалер. Виявилось, що вона зареєстрована на сайті знайомств і кожного дня ходить на побачення.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩