Свекруха тоді зі злістю дивилась на мене, вона вважала, що це я винна у тому, що син виrаняє її з квартири. Вона зібрала свої речі, а на наступний день Олег відвіз її на автовокзал.

 

Після весілля ми з чоловіком вирішили переїхати у столицю. Йому там запропонували хорошу роботу і ми вирішили, що там у нас буде більше можливостей.

Свекруха приїжджала до нас не часто. Але коли я народила доньку мій чоловік запропонував запросити Марину Олексіївна до нас у гості, сказав, що вона може пожити у нас деякий час і з дитиною мені допомогти. Я погодилась, бо мені самій було дуже важко з донькою, а мої батьки не могли до нас приїхати.

Свекруха зараз на пенсії і тому має багато вільного часу. Свекор пішов у інший світ ще коли мій чоловік був малим, тому Марина Олексіївна була вільною жінкою. Я думала, що вона не планує налагодити особисте життя, але я дуже помилялась. Виявилось мою свекруху не цікавила онука, її хотілось знайти собі кавалера.

Свекруха допомагала мені доглядати онучку лише чотири дні, а потім вона кожного дня йшла гуляти у місто. Завжди придумувала різні причини, щоб не сидіти вдома.

Одного разу мій чоловік повернувся швидше з роботи і запитав де його мати. Я сказала, що вона кудись пішла і розповіла йому, що вона не хоче допомагати мені доглядати онучку. Олег подзвонив до своєї матері, але вона не відповіла. Він дуже переживав через те, що вона не підіймає слухавку.

Через декілька годин Марина Олексіївна повернулась додому. Ми почали розпитувати її де вона була і вона розповіла, що у неї є кавалер. Виявилось, що вона зареєстрована на сайті знайомств і кожного дня ходить на побачення.

Ми були дуже здивовані, ми не очікували, що Марина Олексіївна хоче влаштувати своє особисте життя. Мій чоловік попросив свою матір допомагати мені доглядати за онучкою, а не влаштовувати особисте життя. Вона погодилась, але на наступний день свекруха знову пішла на увесь день і не допомагала мені. Коли вона повернулась я сказала, що якщо це повториться я розкажу усе Олегові. Марина Олексіївна нічого мені не відповіла, вона вдала, що мене не чує.

Коли на наступний день свекруха знов не захотіла мені допомагати і я вирішила розповісти про це чоловіку. Олег був дуже розлючений, він сказав своїй матері зібрати речі і більше ніколи до нас не приїжджати.

Свекруха тоді зі злістю дивилась на мене, вона вважала, що це я винна у тому, що син виганяє її з квартири. Вона зібрала свої речі, а на наступний день Олег відвіз її на автовокзал.

Я вважаю, що ми вчинили правильно. Марина Олексіївна мала мені допомагати доглядати за онучкою, але вона цього не робила. Свекруха не цікавилась дитиною, вона хотіла влаштувати своє особисте життя.

КІНЕЦЬ.