Як я iз чоловіком розлучилась через rолубці

 

Ми зі Степаном були одружені чотири роки, але один день змінив усе. Мій чоловік дуже любить голубці, але я пізно приходжу з роботи і тому не маю часу та бажання готувати цю страву. Я стараюсь замовляти їжу у ресторані, бо не люблю стояти біля плити.

Одного дня я прийшла швидше з роботи і тому вирішила зробити своєму чоловікові сюрприз. А саме приготувати йому його улюблену страву. Я дуже старалась, приготування голубців зайняло у мене багато часу і я дуже втомилася.

Коли чоловік повернувся з роботи і побачив голубці, то дуже зрадів. Він сів за стіл і почав їх їсти. Через декілька хвилин я запитала чи смачну я страву приготувала, а чоловік відповів: “Наша сусідка готує голубці смачніше”. Я була шокованою, я зрозуміла, що мій чоловік мене зраджує. Адже він ніколи зі мною не ходив у гості до сусідки, а тим більше не її страв.

Я забрала від нього тарілку з голубцями і викинула їх у смітник. Чесно кажучи я більше засмутилась через те, що чоловіку не сподобались мої голубці, ніж через те, що він мене зраджує. Я колись приходила у гості до нашої сусідки і знаю, що вона погано готує. Я на голубці потратила багато часу і дуже старалась, а він їх розкритикував.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩