Як я iз чоловіком розлучилась через rолубці

Ми зі Степаном були одружені чотири роки, але один день змінив усе. Мій чоловік дуже любить голубці, але я пізно приходжу з роботи і тому не маю часу та бажання готувати цю страву. Я стараюсь замовляти їжу у ресторані, бо не люблю стояти біля плити.

Одного дня я прийшла швидше з роботи і тому вирішила зробити своєму чоловікові сюрприз. А саме приготувати йому його улюблену страву. Я дуже старалась, приготування голубців зайняло у мене багато часу і я дуже втомилася.

Коли чоловік повернувся з роботи і побачив голубці, то дуже зрадів. Він сів за стіл і почав їх їсти. Через декілька хвилин я запитала чи смачну я страву приготувала, а чоловік відповів: “Наша сусідка готує голубці смачніше”. Я була шокованою, я зрозуміла, що мій чоловік мене зраджує. Адже він ніколи зі мною не ходив у гості до сусідки, а тим більше не її страв.

Я забрала від нього тарілку з голубцями і викинула їх у смітник. Чесно кажучи я більше засмутилась через те, що чоловіку не сподобались мої голубці, ніж через те, що він мене зраджує. Я колись приходила у гості до нашої сусідки і знаю, що вона погано готує. Я на голубці потратила багато часу і дуже старалась, а він їх розкритикував.

Як можна було сказати, що у криворука сусідка готує смачніше, ніж я. Ввечері ми з чоловіком більше не розмовляли, а зранку я спакувала речі Степана і вигнала його з квартири. Нехай він йде жити до сусідки, якщо йому більше подобаються її страви. 

Через декілька днів Степан приходив до мене і просив пробачення, але я навіть слухати його не хотіла. Я розлючена, адже я знаю, що я вмію смачно готувати. Коли я жила з батьками і готувала їсти, то моя мати завжди мене хвалила і казала, що у мене кулінарний талант. Я не розумію, як міг мій чоловік сказати, що сусідка готує краще. Чому він не оцінив мої старань?

Чесно кажучи, я б могла пробачити зраду, але критику мого кулінарного таланту – ніколи.

КІНЕЦЬ.