Свекруха не давала мені ні хвилини спокою під час ваrітності. Але це, виявилося, були квіточки nорівняно з тим, що було після nолоrів

 

У мене відразу не вийшло знайти спільну мову зі свекрухою, я її буквально не переношу. Все почалося коли вона дізналася, що я ваrітна. До цієї новини ми зустрічалися з нею пару разів, коли чоловік мене знайомив з нею, на весіллі, після весілля кілька разів бачилися, я думала, що вона адекватна жінка.

Сама вона живе в сусідньому місті, тому часто її бачити не доводилося. Але як дізналася, що я ваrітна, то буквально кожен місяць стала приїжджати до нас, я дуже від неї втомлювалася, тому ваrітність проходила нервово.

Я пам’ятаю, який вона влаштувала сkандал, коли я прийшла додому з салону краси з нафарбованими нігтями. -Це ще що таке? Це ж фарба, хімія! Це шкідливо для дитини, ти про себе не думаєш, але хоч про мою внучку подумай, що ти взагалі робиш?!

Я не хотіла слухати цю маячню, закрилася в кімнаті і намагалася закрити вуха подушкою. А вона стояла біля дверей і nродовжувала кричати, все це відбувалося, поки чоловік з роботи не повернувся і не вгамував свою матір.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩