Жінка увійшла в автобус і була налаштована сnеречатuся, але я відразу nостуnилася їй місцем. І лише потім усвідомuла, що зробила

 

Ми з подругою збиралися на день народження третьої подруги в іншому місті. Так як подруга поїхала за добу до свята, мені довелося однієї знайти автобус до іншого міста. Я зайшла до автобуса і сіла на переднє сидіння.

У мене в дитинстві були деякі nроблеми з гемоглобіном, тож наприкінці автобуса я сидіти фізично не могла. Залишалося 5 хвилин до від’їзду, як у автобус увірвалася пухка жінка, ну, як пухка, важила вона приблизно кілограм 120, не менше.

Вона встала поруч зі мною і почала кричати на все горло: — Звільніть мені місце! Мені не можна наприкінці сидіти! — до того ж решта людей, що сиділи на передніх сидіннях, були у віці, так що наша мадам кричала саме на мене, — ось молодь пішла!

Коротше, я не стала з нею сперечатися, просто пересіла назад. Вона, на мою думку, навіть засмутилася, адже була налаштована на сварkу, а перемога дісталася їй так легко.

Мені чекала 2-годинна дорога полями і лісами, так що я вирішила почитати книгу, слухаючи музику в навушниках … так, краще заняття і не придумаєш. Я навіть не пам’ятаю, коли, але я заснула, а прокинулася я, не повірите, від зіткнення! Якась велика машина врізалася у наш автобус.

Всі люди на передніх сидіннях постраждали, а ми, що сиділи ззаду, відбулися переляком. Найбільше постраждала та тітка, що сперечалася зі мною за сидіння. Саме тому інша жінка підійшла до мене і сказала, що в мене дуже сильний ангел-охоронець. Знаєте, перед цією нагодою я в таке не вірила, а тут відразу повірила, адже інакше таку удачу пояснити не можна.

КІНЕЦЬ.