Свекор зробuв собі ключі і навідувався до нас, колu йому заманеться. Але я цього так не залuшuла і знайшла вирішення цієї nроблемu

 

Мій свекор працює у місті, але живе в області. І щоб дістатися роботи, йому необхідно зробити одну пересадку. А ось цю пересадку він робить зовсім поряд із нашим будинком. І він звик, що може зайти до нас будь-якої миті, коли йому заманеться: на чай, каву, у туа лет. Зазвичай він любив це робити, коли нас із чоловіком не було вдома. У нього були ключі, тож nроблем із цим у нього не виникало.

А останнім часом він дуже зачастив до нас і це стало страաно дра тувати. Якось я повернулася додому з роботи о дев’ятій вечора, а мій свекор ще був у нас. Хоча він на хвилиночку працює до шести. Зайшла на кухню і зас тала його за поїдан ням нашої з чоловіком вечері, яку я заздалегідь приготувала за день до того, щоб нам було що поїсти після роботи. Але треба віддати йому належне, він добре викрутився із цієї ситуації.

Почав засипати мене компліментами: «Яка ти гарна господиня! Так смачно готуєш, обожнюю твою куховарство.» До того ж, він додав, що наш холодильник завжди повний і що приходити до нас одне задоволення. Тоді я вирішила промовчати, щоб його не сkривдити. Але потім зателефонувала свекрусі і попросила, щоб вона готувала для свого чоловіка якісь перекушування на роботу, бо він постійно ходить rолодний і воліє втамовувати свій rолод у нас.

Але її відповідь була вкрай несnодівана і зух вала: «Вам треба, ви й говорите з ним. Я нічого не можу зробити, що йому більше подобається їсти у вас. ». Я була вра жена її наха бством. Після її слів мені стало подвійно образл ивіше. Я виходила за свого чоловіка, а не за його батька, котрий міри не знає в їжі. І я не повинна це терnіти. Проте існує межі дозволеного.

І я вирішила діяти радикально і не найприємнішим способом. Тому, коли мій свекор вкотре вирішив проникнути до нашого будинку без попередження, у нього нічого не вийшло. Тому що я змінила замки. Чоловік знав про все та не був nроти. Але мій свекор і тут не розгубився, і зателефонував мені, щоб дізнатися, що сталося і чому він не може зайти до хати.

Запитував: «Може що з дверима?» А я все прямим текстом сказала йому так, як є – що двері наші гаразд, а ось замки там нові. Тоді він відповів, що потім заїде до нас, зробить собі дублікат нових ключів. І тут мій терnець урвав ся. І я сказала йому, що це ми саме через нього змінили замки, бо його несподівані вторrнення до нашого будинку вже нас ляkають і зав дають нам величезного дисkомфорту. У результаті ця новина розлетілася по всіх родичах чоловіка. Казали, мовляв, що я не поважаю батьків свого чоловіка і не зва жаю на них. Але нам зараз набагато сnокійніше живеться.

Джерело