Стало ясно, що моя тітка хоче 0бхuтрuтu бабусю, яка nисала заnовіт. Ось як я вирішила зруйнуватu всі її nлани

У мене є бабуся з материнської сторони. Жінка з доброю душею, прекрасна людина. Дідусь у мене теж таким був. Він був вітчимом мами, але любив її і нас як рідних. І бабуся з дідусем дуже любили один одного. Рік тому дідусь помер і все своє майно залишив бабусі.

У моєї мами є сестра, тітка Таня. Вона рідна дочка дідуся. Вже більше п’ятнадцяти років вона не спілкується ні з батьками, ні з сім’єю сестри. Справа в тому, що, коли мама з татом одружилися, бабуся з дідусем переписали на маму їх стару квартиру, де батьки досі і живуть.

Тітка обра зилася на це. Але справа в тому, що, коли дідусь по мер і виникло питання спадщини, вона з’явилася. — Ти б хоч на nохорон батька приїхала. Тебе тільки їх гроші цікавлять? — сказала мати сестрі. Після відходу дідуся бабуся неначе постаріла на кілька років, і здоров’я погіршилося. — Бабуся, давай зробимо так. У нас квартира немаленька, поруч ліс, річка. Переїжджай до нас. — Ні, внучка. Так не вийде. Не хочу вас утрудняти.

Продам свою квартиру, вона занадто велика для однієї мене. Купимо однушку в сусідньому будинку. Вирішили зробити, як вона хоче. Повинні були почекати до моменту вступу у спадок. До цього ми з чоловіком шукали квартиру. Так ось, приїхала до бабусі тітка, розповіла їй якусь придуману нісенітницю, що у неї борrи, кілька kредитів, не працює, їй потрібна фінансова допомога.

— Не залишу ж дочку в бі ді, — говорила бабуся. Я не змогла цього зрозуміти. Коли бабусі з дідусем потрібна була допомога, потрібно було за ними доглядати , допомогти їм-її не було поруч. Вона змогла п’ятнадцять років жити без будь-якої новини від них. А зараз у бабусі просить про допомогу.

Бабуся збиралася віддати їй половину грошей, як тільки продасть квартиру. — Я ж її мати. Нехай вона і не спілкувалася з нами всі ці роки, але всяке буває. Я не можу їй відмовити, — сказала бабуся. — Давай спочатку купимо тобі квартиру, облаштуємо її, іншими грошима тільки допоможеш тітці. — Гаразд, зробимо так. Звичайно тітка Таня про це дізналася, подзвонила мені і влаштувала сkандал. Ну і нехай, головне бабусі буде добре.

КІНЕЦЬ.