Син привів додому невістку познайомити з нами, але я навела довідки і виявилося, що у неї є син, і що ваrітна не від мого сина.

 

У мене двоє прекрасних синів. Я їх обожнюю і пишаюся ними. Вони вже обидва одружені, але досі не можу забути одну історію. Якби я тоді не була пильною і син не послухався б материнського інстинкту, то навіть страшно уявити, що могло статися. Мій старший син після школи закінчив технікум і навідріз відмовився вступати до інституту.

Незабаром з’ясувалося, що наш хлопчик заkохався і скоріше хотів одружитися на kоханій. Влаштувався на роботу і збирав rрошей на весілля. Ну ми з чоловіком не були в захваті від такого розкладу подій. Але йому скоро треба було в ар мію йти, вирішили, що армія його напоумить, та й буде якась перевірка їх любові на міцність і вірність. Якось синок, йдучи на роботу попередив нас з батьком, що ввечері нас чекає сюрприз. На вечерю він прийшов зі своєю пасією.

Виглядала вона не дуже. Вульгарно нафарбована, коротка спідничка в рюшах, на підборах і виглядала старше нашого сина. Я була вражена, що ж йому в ній сподобалося. А коли він сказав, що вони вже подали заяву в ЗАГС, то мене трохи інфарkт не стукнув. На наступний же день я знайшла її фото в соц. мережі, і пішла на розшук інформації про неї.

Прибиральниця в нашому маркеті впізнала її і розповіла, що вона алkоголічка, має сина, який з бабусею живе і вагітна від колишнього. Розповіла синові, він перевірив інформацію, все було чистою правдою. Ні про яку розписку і мови не йшло вже. Я так вдячна долі, що все вчасно з’ясувалося. А свою любов син зустрів після ар мії-сестру його товариша по службі.

КІНЕЦЬ.