Я розповіла свекрухи про те, що хочу nодати на роз лучення, і все через друзів чоловіка. Тоді вона дала мені одну пораду, яка змінила мені все життя

 

Мама рано пішла з життя, і мене виховував батько. Тому я і не знала, що таке материнська любов. Коли я вийшла заміж, то завжди була щаслива. Чоловік багато працював, але кожну вільну секунду приділяв сім’ї. Єдиним недоліком наших від носин були його друзі. Розумію, що без друзів не можна, але всьому ж є межі!

Одного разу пізно вночі подзвонив один з його друзів і повідомив, що його машина заглохла на трасі, і йому терміново потрібна доnомога. Сергій кулею одягнувся і помчав за місто. І таких випадків було безліч. Спочатку я якось терпіла, але потім почала замислюватися про роз лучення. На щастя, у мене була порадниця – свекруха.

Я ділилася з нею всіма nроблемами, і цей виnадок не став винятком. Коли я розповіла про друзів чоловіка і заявила, що хочу роз лучення, моя свекруха почала посміхатися. Я дивилася на неї в подиві… «Донечко, не думай, що я радію. Я просто згадала батька Сергія. Адже на початку наших відносин я була в тій же ситуації, що і ти зараз.

Петро був на хорошій посаді, знав дуже багато важливих людей. Природно, до нього дуже часто зверталися за доnомогою. І він нікому не відмовляв, а я тільки дивилася на все це і злилася. І теж думала про роз лучення. А ти ж розумієш, що жили ми за радянських часів, коли дістати звичайний товар було цілою пригодою.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩