Родіон і Максuм були сусідамu та друзями не розлий вода, поки в один день Максим не вирішив знайти закonаний скарб в rороді у Родіона

 

Родіон і Максим посварилися в пух і в прах через гроші, якіх ще і не було у них в руках. Справа в тому, що Родіон у цей день встав дуже рано, пішов до себе в город, щоб подивитися, що там можна зробити. Рано вранці він побачив свого сусіда, який з якоюсь металевою штукою ходив по всьому городу.

Родіон заворожено дивився на свого сусіда і не міг зрозуміти, чим той зайнятий і що це він тримає у себе в руці. Коли він запитав — що це — сусід взагалі усміхнувся і запитав:

-Невже не знаєш, що це таке? Ще так здивовано питаєш… Він і справді не знав, що це за штука і для чого вона призначенаа. Максим почав пояснювати, що це металошукач, і що він хоче знайти скарб, який був закопаний ще більшовиками.Сусід почав сміятися над ним і говорити, що це все казки: ніякого скарбу не існує.

У цей момент Максим дістав срібну монетку і простягнув сусіду, щоб той зрозумів, що це не казки. Радіон нарешті повірив і сказав, що, якщо є такий скарб, то і на його ділянці, можливо, буде якась частина, адже місцезнаходження його неясне.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩