Коли сестра чоловіка сказала, що хоче на час переїхати до нас, я ні слова не сказала проти. Адже я ще не знала які у неї плани

Ми звичайно ж здивувалися: чому сестра мого чоловіка приняала таке рішення? На що вона сказала, що від нас їй ближче до її роботи. Незважаючи на те, що я не хотіла її переїзду, все ж довелося погодитися: як-ніяк родичі. І ось, вона переїхала до нас; вранці йшла на роботу, ввечері приходила, ніби ніяких nроблем не було.

Якщо чесно, я відразу сказала їй, що вона може відчувати себе як вдома, і їй не потрібно нічого куnувати. Вона так і так нічого не куnувала, але я особливо не думала з цього приводу: у нас все було, завдяки чоловікові.

Прожила вона з нами кілька місяців; але взагалі видно було, що навіть не збиралася шукати собі іншу квартиру. Минув деякий час, подзвонила свекруха і почала кричати на мене, сказала, що ми використовуємо її дочку, змушуємо прибирати вдома після роботи, готувати їжу, куnувати продукти.

Я просто з відкритим ротом сиділа і слухала; вона мене взагалі не хотіла слухати навіть; я сказала, що вона прибирала тільки у себе в кімнаті, мила тільки свій посуд, і то іноді; і все, що стосується продуктів, то вона нічого не куnувала ні разу.

Свекруха взагалі заявила, що ми повин ні її доньці велику су му за все, що вона зробила для нас. Я не могла повірити в те, що чула, і просто відключила слухавку. Коли прийшов чоловік, я сказала йому, що свекруха дзвонила і наговорила мені все; він сам зібрав речі сестри, і сказав їй іти, так як через неї постійно будуть сварkи.

Виявилося, що вона взагалі-то не працювала навіть, у неї гроші закінчилися, вона попросила у мами, і тому нам свекруха подзвонила. Сестра повернулася назад в батьківський дім, а ми зітхнули з полегшенням.

Джерело