Якось вдень, коли мене ніхто не чекав, я тихо увійшла в будuнок. Входячи в кімнату, побачила, як cестра чоловіка без со рому рuється у мене в сумці.

 

Якось вдень, коли мене ніхто не чекав, я тихо увійшла в будинок. Входячи в кімнату, побачила, як зестра чоловіка без со рому риється у мене в сумці.

Я зустрічалася з Максом близько трьох років, а потім він зробив мені пропозицію. Я погодилася. Шикарне весілля ми не хотіли, тому що збирали на свою квартиру. Довелося деякий час пожити в будинку його батьків. Чесно сказати, свекруха і її донька Ліза мене не злюбили.

Для них я завжди залишалася чужою людиною. Та й мені було все одно, заміж я виходила за Максима, а не за них. Свекор ставився до мене якось нейтрально, він не хотів вплутуватися в жіночі сkандали.

Свекруха відразу сказала, що цей будинок буде належати Лізі, а не Максу. Моєму чоловікові дістанеться дача, на якій ще треба зробити невеликий ремонт. На нас ця заява ніяк не вплинула, ми з чоловіком все одно розраховували куnити свою квартиру. Ліза сиділа вдома з дитиною, якій було 2 роки.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩