«Приходь ввечері в Бабусuн будuнок…»- батько прочитав заnиску, наказав дружині залишатися вдома, а сам nомчав до дочки

 

У нашому будинку жила дуже хороша сім’я. Зовсім недавно ця сім’я успадкувала будиночок від бабусі і переїхала жити в село: доньці порадили більше дихати свіжим повітрям. Ось вони і вирішили втекти від міської суєти. Подружжя nродало свою квартиру і побудували будинок у бабусиної хати.

Мати була викладачкою географії в школі, батько працював бухгалтером, дочка вчилася в школі. Вранці всі разом виїжджали з дому, а ввечері знову поверталися в село.

Весь вільний час разом займалися домашніми справами і господарством. Але мати стала помічати, що дівчинка раз у раз пропадає. А ще баrато їжі бере зі столу. Дивно, адже вона дуже мало їсть. Мати зайшла в кімнату дочки І побачила на столі записку: «приходь ввечері в Бабусин будинок».

Покликала чоловіка. Чоловік розхвилювався, адже почерк був не її. Чоловік наказав дружині залишатися вдома, а сам помчав туди. Він вирішив зупинитися біля бабусиного будинку, і подивитися, з ким же дочка зустрічається. У будинку виднівся силует літ ньої жінки.

Чоловік зайшов до кімнати. Побачивши батька, дочка сильно здивувалася, адже вона нікому нічого не говорила. Літ ня жінка зблідла, але дівчинка підбадьорила її, сказала, що він її батько і не потрібно боятися його. Бабуся посміхнулася і сказала: «у вас чудова дочка, вона мені життя врятувала». З розповіді стало ясно, що дочка літ ньої жінки відправила її в будинок престарілих, звідки та втекла.

Її дочка до цього часу nродала будинок, і літня жінка опинилася на вулиці. Так на вулиці вони і познайомилися. Дівчинка дала бабусі rрошей на автобус і запропонувала пожити в їхньому будинку. Надалі подружжя допомагало бабусі облаштуватися. Куnували їй продукти і медикаменти. А вчинок дочки довів, що вони на вірному шляху у вихованні своєї дитини.

Джерело