Катя йшла до кафе на nобачення з kоханцем. Вона підійшла до нього і обняла. Зненацька позаду пролунав rолос чоловіка. «Так ось у тебе які nодруги». Катя 0стовnіла…

 

Катерина вийшла заміж по любові. Чоловік був порядною й розумною людиною. Дружину дуже любив. Для нього існувала тільки вона, одна — єдина. Через три роки у них наро дився перший малюк. Через три роки наро дився другий. Катя, робила все по будинку одна. Вона готувала, прала, мила.

Віктор теж не міг сидіти вдома склавши руки. Він весь вільний час щось майстрував, а сам працював у будівельній конторі. Жили як усі. Робота, школа, будинок, сім’я. Але, в якийсь момент Каті все набридло. Їй захотілося змін. Коли прийшов Віктор, вона стала вмовляла його піти з нею в кіно чи в кафе.

Але чоловік був дуже стомленим і хотів відпочити. Катя почала дорікала його. Раніше був таким веселим хлопцем, пісні співав, грав на гітарі. А зараз, як старий, не виходить нікуди. Була зима. Діти побіrли кататися з гірки. Катя пішла з ними. Вона піднімалася на гору, сідала на санки і з вереском з’їжджала вниз. Раптом вона зісковзнула з санок і полетіла шкереберть. Раптом її хтось ззаду підняв і поставив на ноги. Це був молодий симпатичний чоловік.

Так вона познайомилася з Миколою. Катя сказала, що прийшла сюди з подружками покататися. На завтра вони домовилися зустрітися біля місцевого кафе. Катя цілий день приміряла всі свої вбрання. Чоловік поцікавився, куди вона йде. Дружина сказала, що подруги покликали в кафе. Зустрілася з Миколою рівно о сьомій. Посиділи в кафе, прогулялися по парку.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩