Катя йшла до кафе на nобачення з kоханцем. Вона підійшла до нього і обняла. Зненацька позаду пролунав rолос чоловіка. «Так ось у тебе які nодруги». Катя 0стовnіла…

 

Катерина вийшла заміж по любові. Чоловік був порядною й розумною людиною. Дружину дуже любив. Для нього існувала тільки вона, одна — єдина. Через три роки у них наро дився перший малюк. Через три роки наро дився другий. Катя, робила все по будинку одна. Вона готувала, прала, мила.

Віктор теж не міг сидіти вдома склавши руки. Він весь вільний час щось майстрував, а сам працював у будівельній конторі. Жили як усі. Робота, школа, будинок, сім’я. Але, в якийсь момент Каті все набридло. Їй захотілося змін. Коли прийшов Віктор, вона стала вмовляла його піти з нею в кіно чи в кафе.

Але чоловік був дуже стомленим і хотів відпочити. Катя почала дорікала його. Раніше був таким веселим хлопцем, пісні співав, грав на гітарі. А зараз, як старий, не виходить нікуди. Була зима. Діти побіrли кататися з гірки. Катя пішла з ними. Вона піднімалася на гору, сідала на санки і з вереском з’їжджала вниз. Раптом вона зісковзнула з санок і полетіла шкереберть. Раптом її хтось ззаду підняв і поставив на ноги. Це був молодий симпатичний чоловік.

Так вона познайомилася з Миколою. Катя сказала, що прийшла сюди з подружками покататися. На завтра вони домовилися зустрітися біля місцевого кафе. Катя цілий день приміряла всі свої вбрання. Чоловік поцікавився, куди вона йде. Дружина сказала, що подруги покликали в кафе. Зустрілася з Миколою рівно о сьомій. Посиділи в кафе, прогулялися по парку.

Пізно ввечері він проводив її майже до самого будинку. Вона обіцяла зателефонувати йому. Вдома вже всі спали. Вона навшпиньках пройшла в спальню, лягла на ліжко. На наступний день Катя подзвонила Миколі. Вони домовилися зустрітися у кафе. Чоловік ще не прийшов з роботи. Дітей вона залишила вдома, а сама пішла на побачення. Катя підійшла до кафе і побачила попереду Миколая. Вона підійшла до нього і обняла. Зненацька позаду пролунав голос чоловік.

«Так ось у тебе які подруги». Катя остовпіла. Микола був здивований. Катя його заспокоїла. Сказала, що це її чоловік. Але вона вже вирішила кинути його і переселитися до нього. Микола був в աоці. Він повідомив їй, що одружений і у нього двоє дітей. А з нею він просто вирішив розважитися. Він розвернувся і пішов. Катя прибіռла додому, чоловік збирав свої речі. Вона благала його не йти. Але Віктор сказав, що тепер вона може гуляти скільки хоче, от тільки нехай не забуде про дітей.

Джерело