Поліна вирішила влаштувати сюрприз чоловікові і приїхала раніше. Вона хотіла вже подзвонити у двері квартири, як раптом з квартири вийшла Рита, її сусідка

 

Поліна була розумницею і красунею, у всьому підтримувала свого чоловіка, працювала, приходила додому після тяжкого робочого дня і прибирала, готувала їжу, в той час як чоловік Сергій взагалі не допомагав їй. Дружина ніколи не сkаржилася чоловікові, казала, що той і так втомлюється на роботі, тому вона і не хоче грузити його вдома. І ось одного разу за хорошу роботу Риту вирішили відправити у відрядження, вона спочатку вирішила поговорити з чоловіком, запитати, чи можна поїхати на тиждень чи ні. Прийшла додому, сказала чоловікові, що її хочуть відправити на відрядження, але він як-то навіть зрадів, сказав, що вона може поїхати спокійно.

Поліна поїхала, але вийшло так, що вона повернулася додому через декілька днів, так як завершила роботу раніше передбачуваного терміну. Вона повернулася і в дверях зіткнулась зі своєю сусідкою, яка виходила з дому, kоханці почали говорити, що вона все неправильно зрозуміла, що насправді нічого не було. Поліна виставила за двері сусідку, вирішила поїхати до своєї сестри, щоб поділитися тим, що її турбувало, вона розповіла все своїй сестрі, чоловік сестри теж там був, він сказав, що чоловіки не цінують те, що мають, і сказав, що він ніколи не зміниться. Сестра порадила сходити до церкви, вона пішла помолилася, попросила у Бога знак, і, щоб її муkи завершилися.

На ранок, їй стало набагато легше, вона вирішила поїхати додому, вигнати чоловіка і раз вестися з ним. Поїхала вона на метро, і щоб їй не було так нудно, почала розв’язувати кросворди. Вона все вирішила, але ось на одне питання не знала відповіді, і їй підказав відповідь один чоловік. Вона подивилася на нього, він був дуже приємним і симпатичним. Повернувшись додому, насилу вигнала чоловіка, потім вийшла на вулицю за продуктами, побачила цього ж чоловіка, який допоміг їй. Вона не могла повірити, що він відстежив її, і ось так вони познайомилися ближче, а зараз вже виховують дітей і живуть в любові та злагоді.

КІНЕЦЬ.