Поліна вирішила влаштувати сюрприз чоловікові і приїхала раніше. Вона хотіла вже подзвонити у двері квартири, як раптом з квартири вийшла Рита, її сусідка

 

Поліна була розумницею і красунею, у всьому підтримувала свого чоловіка, працювала, приходила додому після тяжкого робочого дня і прибирала, готувала їжу, в той час як чоловік Сергій взагалі не допомагав їй. Дружина ніколи не сkаржилася чоловікові, казала, що той і так втомлюється на роботі, тому вона і не хоче грузити його вдома. І ось одного разу за хорошу роботу Риту вирішили відправити у відрядження, вона спочатку вирішила поговорити з чоловіком, запитати, чи можна поїхати на тиждень чи ні. Прийшла додому, сказала чоловікові, що її хочуть відправити на відрядження, але він як-то навіть зрадів, сказав, що вона може поїхати спокійно.

Поліна поїхала, але вийшло так, що вона повернулася додому через декілька днів, так як завершила роботу раніше передбачуваного терміну. Вона повернулася і в дверях зіткнулась зі своєю сусідкою, яка виходила з дому, kоханці почали говорити, що вона все неправильно зрозуміла, що насправді нічого не було. Поліна виставила за двері сусідку, вирішила поїхати до своєї сестри, щоб поділитися тим, що її турбувало, вона розповіла все своїй сестрі, чоловік сестри теж там був, він сказав, що чоловіки не цінують те, що мають, і сказав, що він ніколи не зміниться. Сестра порадила сходити до церкви, вона пішла помолилася, попросила у Бога знак, і, щоб її муkи завершилися.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩