Катя була першою любов’ю Сергія, але незабаром вони сім’єю переїхали в місто, а Сергій залишився один. Але у долі інші плани

 

Сергій міцно закохався у сільську дівчину. Катя виросла справжньою красунею, за нею багато хто доглядав. Каті було з кого вибирати, вона будувала з себя неприступну принцесу, ніяких шансів не давала Сергію. А адже він півроку за нею доглядав, квіти дарував, чекав біля будинку, проводжав після роботи. Раптом стало відомо, що Катя зі своїми батьками вирішила переїхати в місто назавжди.

Тоді він був готовий їхати слідом, надто був закоханий у неї. Однак, Катя не давала йому ніяких надій, що його зусилля увінчаються успіхом. Катя не була в селі майже сім місяців, і раптом вона приїхала до бабусі. І на подив стала питати про Сергія. Тоді Лариса, сестра Сергія, поспішила повідомити йому новину про переїзд, на подив отримала досить холодну відповідь. -Катря в село повернулася! Ти до неї поїдеш? — дошкуляла хлопця сестра.

-Ні. -Чому? Це ж твоя Катька! Що змінилося? Вона сама про тебе питала. Уявляєш? Брат спокійно подивився на Ларису. -Все змінилося, ти скоро все дізнаєшся, не поспішай. А ввечері вона помітила, що брат нову сорочку надів і пішов кудись. Вона вирішила, що він пішов до Каті, і вирішила за ним простежити. Пішов він зовсім не в бік будинку бабусі Каті, стояв біля поля. Раптом до нього підійшла дівчина в білому платті, вона кинулася до нього в обійми. Лариса стала випадковим свідком того, як брат зробив цій дівчині пропозицію. Вона дуже здивувалася і зраділа.

КІНЕЦЬ.