Сестра вирішила познайомити Мар’яну зі своїм знайомим, хто мав величезне господарство. Все було б добре, якби не одне АЛЕ

 

Мені було так складно оговтатися від зра ди чоловіка, що я ледве набралася сміливості, подала на розлу чення і просто виrнала свого чоловіка з дому. Тільки після того, як я зачинила за ним двері, я сіла на підлогу і почала nлакати і думати, як далі жити.

Незважаючи на те, що у нас у шлюбі була вже доросла дочка, все одно, мені було складно перетравити той факт, що мій чоловік протягом тривалого часу зра джував мені, хоча він сказав, що це було лише один раз. Мені здається, що людина, яка зрадила раз, зможе зробити те саме знову і знову. Після розлучення, я твердо вирішила для себе, що більше ні з ким не зустрічатимуся.

Спочатку було складно, але зараз мені стало навіть подобається самотність. Я роблю все, що хочу, доглядаю себе, збираюся з подругами, часто виходжу гуляти, а раніше все це було під забороною. У мене є сестра, яка заміжня, і вона постійно говорила, що мені треба думати про особисте життя, що недобре бути самотнім.

Нещодавно, вона приїхала до мене, ми добре посиділи, вона взялася за своє і сказала, що у них у селі є чоловік, який давно був розлу чений, йому 55 років і він хоче серйозних стосунків. Я відмовилася від знайомства з цим чоловіком, але сестра так наполягла, що я вирішила спробувати. Познайомилися ми в кафе, він розповів, що дружина зрадила його, тому він подав на розлу чення.

Тоді я дізналася, що він живе один у величезному приватному будинку, у нього є город, рогата худоба. Начебто він мені сподобався, чоловік був непоганий, ми з ним зустрілися ще три рази, і він відразу сказав, що ми вже не маленькі, і я можу переїхати до нього. Я теж подумала, що нічого тягнути, ми вже досить дорослі люди, переїхала до нього.

Я прожила з ним місяць і подумала, що він не дружину шукав, а просто хатню робітницю. Я щодня рано вставала і виконувала все на городі, потім і вдома, від нього я не могла дочекатися лагідного слова. Щойно я помітила, що він користується мною, зібрала речі та пішла від нього.

КІНЕЦЬ.